گلکسی اس ۲۳ فن ادیشن شاید با رنگ زیبای گلکسی اس ۹ عرضه شود

گلکسی اس ۲۳ فن ادیشن رنگ

گلکسی اس ۲۳ فن ادیشن یکی از گوشی‌های مورد انتظار سامسونگ است که گفته می‌شود با رنگ بنفش جذاب گلکسی اس ۹ عرضه خواهد شد.

گلکسی اس ۲۳ فن ادیشن قرار است اواخر سال ۲۰۲۳ میلادی رسما رونمایی و راهی بازار شود اما متأسفانه هنوز تاریخ دقیقی برای این منظور اعلام نشده است. با این حال هر روز شاهد انتشار خبرها و شایعات مختلفی پیرامون این گوشی هستیم که در آخرین خبر هم از رنگ‌بندی آن اطلاعات جالبی کسب کرده‌ایم.

اگر به خاطر داشته باشید، گلکسی اس ۹ در سال ۲۰۱۶ با یک رنگ بسیار زیبا و جذاب بنفش راهی بازار شد. از آن زمان تاکنون دیدیم که سامسونگ از رنگ قرمز استفاده کند ولی صورتی خیر. اما اینطور که به نظر می‌رسد، گلکسی اس ۲۳ فن ادیشن قرار است بار دیگر این رنگ جذاب را زنده کند. این خبری است که وب‌سایت گلکسی‌کلابز منتشر کرده و به نظر می‌رسد درست هم باشد.

طبق گزارش منتشر شده، گلکسی جدید قرار است در چهار رنگ گرافیتی، سفید، لیمویی و بنفش رونمایی و راهی بازار شود. نکته‌ی جالب اینجاست که کد رنگ بنفش این گوشی دقیقا مشابه همان کد رنگی است که برای نسخه‌ی بنفش گلکسی اس ۹ دیده بودیم. این یعنی رنگ این دو گوشی کاملا با هم برابر خواهد بود.

البته باز هم مشخص نیست در نهایت رنگ گلکسی اس ۲۳ فن ادیشن دقیقا با همان رنگ گلکسی اس ۹ راهی بازار شود اما فعلا با توجه به آنچه که در گزارشات آمده، باید انتظار چنین چیزی را داشته باشیم. سامسونگ هنوز این خبر را تأیید نکرده و تصاویر خاصی هم از گوشی مورد انتظار این شرکت کره‌ای با این رنگ منتشر نشده است. بنابراین به نظر می‌رسد باید منتظر بمانیم تا خبرهای بیشتری در این رابطه منتشر شود.

سامسونگ قصد دارد گلکسی اس ۲۳ فن ادیشن را اواخر امسال راهی بازار کند. احتمالا تبلت‌های سری گلکسی تب اس ۹ فن ادیشن و گلکسی بادز ۳ یا فن ادیشن هم آن را همراهی خواهند کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا