1%
  • 0/10

گلکسی S23 FE در برخی از بازارها شاید با اندروید ۱۴ عرضه شود

گلکسی S23 FE در برخی از بازارها شاید با اندروید ۱۴ عرضه شود ۰ ۰۵ آبان ۱۴۰۲ علم و فناوری کپی لینک
گلکسی S23 FE

اینطور که از گزارشات متوجه شده‌ایم، این احتمال وجود دارد که سامسونگ، گلکسی S23 FE را با اندروید ۱۴ در برخی از بازارها به فروش برساند.

چند وقت پیش سامسونگ از محصولات جدید سری فن ادیشن رونمایی کرد که گلکسی S23 FE هم بخشی از آن‌ها بود. این گوشی از اندروید ۱۳ به عنوان سیستم‌عامل پیش‌فرض بهره می‌برد؛ سیستم‌عامی که در زمان رونمایی از این گوشی در دسترس قرار داشت و طبیعی هم بود که سامسونگ به سراغ اندروید ۱۴ نرود چون در آن زمان و حتی همین حالا، اندروید ۱۴ با رابط کاربری One UI 6 در نسخه‌ی بتا قرار دارد.

اما اینطور که به نظر می‌رسد، سامسونگ می‌خواهد گلکسی اس ۲۳ فن ادیشن را در بازار اروپا با اندروید ۱۴ به فروش برساند. دلیل اصلی این موضوع هم این است که این گوشی کمی بعد از رونمایی در بازار آمریکا در دسترس قرار گرفت اما هنوز رسما به اروپا نرسیده است. به همین خاطر گفته می‌شود شاید سامسونگ تصمیم بگیرد اندروید ۱۴ را روی آن به صورت پیش‌فرض نصب کند. از آن جایی که گفته می‌شود گلکسی S23 FE اوایل سال ۲۰۲۴ در اروپا در دسترس قرار می‌گیرد، احتمالش زیاد است که دیگر اندروید ۱۳ روی آن نصب نباشد.

اما پرسش مهم این است که آیا بعد از عرضه با اندروید ۱۴ باز هم سیاست آپدیت نرم‌افزاری ۴ ساله شامل گلکسی اس ۲۳ فن ادیشن خواهد شد یا خیر. اگر به خاطر داشته باشید، گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن هم باید با اندروید ۱۰ راهی بازار می‌شد ولی در برخی از بازارها اندروید ۱۱ به صورت پیش‌فرض روی آن نصب بود. هرچند این گوشی بعدا مشمول دریافت ۳ آپدیت نرم‌افزاری شد اما هیچوقت قرار نیست اندروید ۱۴ را دریافت کند.

در رابطه با گلکسی S23 FE نمی‌توان حدس خاصی زد چون شاید سامسونگ برنامه‌ی متفاوتی برای آن در سر داشته باشد. این گوشی شاید در بازار اروپا با اندروید جدیدی عرضه شود اما قاعدتا سامسونگ نمی‌تواند گوشی‌های عرضه شده در اروپا را به اندروید ۱۸ و مدل‌های عرضه شده در آمریکا را به اندروید ۱۷ آپدیت کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments