#مهسا_امینی

امتیاز پخش Heart of Stone با هنرنمایی گل گدوت به نتفلیکس رسید

این اثر هنوز وارد فاز تولید نشده است

امتیاز پخش Heart of Stone

سرویس استریم نتفلیکس با انتشار یک بیانیه‌ی کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر از خرید امتیاز پخش Heart of Stone خبر داده است.

اواسط آذر سال جاری میلادی بود که وب سایت The Hollywood Reporter مدعی شد محصول جدید اسکای‌دنس مدیا Heart of Stone نام داشته و نقش اصلی، نویسندگی و کارگردانی آن را به ترتیب گل گدوت (Gal Gadot)، گرگ روکا (Greg Rucka) و تام هارپر (Tom Harper) بر عهده دارند. طبق دیگر اطلاعاتی که آن به اشتراک گذاشته شد، استودیوی آمریکایی قصد داشت فیلم جدیدش را حول محور یک جاسوس زن ساخته و در صورت موفقیت، آن را به فرنچایزی بزرگ و جهانی تبدیل کند. طی سال‌های اخیر استودیوهای مختلفی سعی کردند آثار اکشن و جاسوسی را با محوریت یک زن بسازند اما اکثرشان به موفقیت چندانی دست نیافتند.

نتفلیکس با انتشار یک بیانیه‌ی کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر از خرید امتیاز پخش Heart of Stone خبر داده است. غول استریم همچنین گفت تغییری در تیم تولید به وجود نیاورده و گل گلدوت، گرگ روکا و تام هارپر همچنان در پروژه حضور دارند. با فروش امتیاز به نتفلیکس، خبری از اکران گسترده نخواهد بود و این فیلم اکشن و جاسوسی به صورت مستقیم در فضای مجازی منتشر خواهد شد. در ضمن، Heart of Stone دومین فیلمی است که اسکای‌دنس مدیا طی هفته‌ی اخیر امتیازش را فروخت. اگر اخبار را دنبال کرده باشید، باید بدانید این استودیوی آمریکایی برای فروش The Tomorrow War با آمازون به توافق رسیده است. کریس پرت (Chris Pratt) که به واسطه‌ی حضور در Guardians of the Galaxy شناخته می‌شود، یکی از نقش‌های اصلی را ایفا می‌کند.

یک تفاوت مهم میان The Tomorrow War و Heart of Stone وجود دارد. The Tomorrow War یک فیلم کامل به شمار می‌رود. به بیان دیگر، نه تنها فاز فیلمبرداری، بلکه فاز پس‌تولید هم تمام شده و محصول نهایی هم اکنون قابل‌تماشا است اما چنین چیزی درباره‌ی تازه‌ترین اثر تام هارپر صدق نمی‌کند. این فیلم در حال حاضر مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذارد و حتی وارد فاز پیش‌تولید نشده است. در ضمن، Heart of Stone اولین خرید نتفلیکس از اسکای‌دنس مدیا نیست. غول استریم در گذشته Six Underground و Old Guard را از همین استودیو خریداری کرده بود؛ آثاری که در زمینه‌ی بازدید عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند. طبق گزارش‌ها، احتمال ساخت دنباله برای Old Guard وجود دارد.

گل گدوت چندی پیش جلوی دوربین Red Notice رفت. این فیلم اکشن و کمدی محصول نتفلیکس بوده و درباره‌ی تقابل دو جنایتکار بسیار حرفه‌ای و یک مامور FBI است. دواین جانسون (Dwayne Johnson) و رایان رینولدز (Ryan Reynolds) دیگر بازیگران حاضر در این اثر هستند. تازه‌ترین فیلم راوسون مارشال تربر (Rawson Marshall Thurber) هم اکنون فاز پس‌تولید را پشت سر می‌گذارد تا در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی در دسترس مشترکان نتفلیکس قرار بگیرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا