محتوای اضافه‌ی جدیدی برای بازی Frostpunk معرفی شد

The Last Autumn ماه دیگر عرضه می‌شود

محتوای اضافه‌ی بازی Frostpunk

محتوای اضافه‌ی جدیدی برای بازی Frostpunk به نام The Last Autumn معرفی شد که داستانی در خصوص قبل از وقایع نسخه اصلی بیان می‌کند.

Frostpunk نام یک بازی استراتژی بوده که توسط 11bit studios در سال ۲۰۱۸ میلادی تولید و عرضه شده است. حال با گذشت تقریبا دو سال از زمان انتشار آن، سازندگان همچنان در حال اضافه کردن محتوای جدید به بازی هستند. محتوای اضافه‌ی جدید با نام The Last Autumn شناخته می‌شود و قرار است ویژگی‌های جدید به بازی اضافه کند.

داستان بازی Frostpunk در دوره‌ای روایت می‌شود که زمین با عصر یخبندان جدیدی رو به رو شده و مردم برای زنده ماندن خود دستگاه‌های بزرگی مانند ژنراتورهای غول پیکر برای گرم کردن خود ساخته‌اند. بازیکن در نقش رهبر این مردم قرار دارد و باید با مدیریت و وضع قوانین جدید، بازمانده‌ها را هدایت کند اما همیشه روند بازی آن‌طور که می‌خواهید پیش نخواهد رفت و بازیکن همیشه در معرض خطرات و چالش‌های جدیدی قرار خواهد گرفت.

تاکنون تعداد زیادی به‌روزرسانی و بسته‌ی الحاقی برای بازی Frostpunk منتشر شده که بعضی از آنها شامل پلات‌های جدیدی هستند. چیزی که The Last Autumn را از دیگر بسته الحاقی‌ها جدا می‌کند، داستان آن است. داستان این محتوای اضافه در خصوص اتفاقات قبل از شروع عصر یخبندان است و بازیکن در نقش رهبر گروهی از مهندسین قرار دارد. بر خلاف دیگر بسته‌های الحاقی، The Last Autumn شامل ویژگی‌های منحصر به فردی مانند کتاب قانون جدید، تکنولوژی متفاوت و سازه‌های تازه خواهد بود. با توجه المان‌هایی که برای این محتوای اضافه در نظر گرفته‌اند، انتظار می‌رود که سازندگان گیم‌پلی و سبک مدریت جدیدی برای علاقه‌مندان آماده کرده‌اند.

طبق اعلام توسعه دهندگان محتوای اضافه‌ی The Last Autumn در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۸ (۲۱ ژانویه ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و ویندوز منتشر خواهد شد.

نظر شما کاربران سرگرمی در خصوص این محتوای اضافه چیست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا