دومین تریلر Free Guy با نقش‌آفرینی رایان رینولدز منتشر شد | تبعات حضور در دنیای یک بازی ویدیویی!

زمان اکران هنوز تغییری نکرده است

استودیوی قرن بیستم به قول خود عمل کرد و دومین تریلر Free Guy را ساعاتی قبل در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان دارد.

شاون لوی (Shawn Levy) که سابقه‌ی کار روی فرنچایز Night at the Museum و همچنین فیلم سینمایی Date Night را در پرونده‌ی حرفه‌ای خود دارد، چند سال پیش با قرن بیستم وارد همکاری شد تا پروژه‌ی جدیدش را با نام Free Guy جلوی دوربین ببرد. این فیلم سینمایی قرار بود اوایل سال جولای سال جاری میلادی به سینماها بیاید اما والت دیزنی تصمیم گرفت اکرانش را به خاطر همه‌گیری کرونا چند ماهی به تعویق بیایندازد. از آن‌جایی که تعطیلی سینماها در بسیاری از مناطق همچنان ادامه داشته و آمار حضور مخاطبان در سالن‌های تماشای فیلم بسیار پایین است، احتمال تاخیر دوباره وجود دارد.

داستان Free Guy در یک بازی ویدیویی به نام Free City جریان دارد؛ عنوانی که به Grand Theft Auto و Fortnite بسیار شبیه است. شخصیت اصلی داستان یکی از کاراکترهای غیرقابل‌کنترل بوده که طی اتفاقاتی پی به ماهیت واقعی جهان خود برده و تصمیم می‌گیرد آنطوری زندگی کند که می‌خواهد. از همین رو، زندگی‌اش به عنوان یک بانکدار را رها کرده و به کمک به مردم اطراف خود می‌پردازد. هر چند، این تصمیم به ظاهر ساده تبعاتی به همراه دارد. از نام‌های بزرگی که در تیم بازیگری حاضر هستند می‌توان به رایان رینولدز (Ryan Reynolds)، جودی کامر (Jodie Comer) و تایکا وایتیتی (Taika Waititi) اشاره کرد.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، دومین تریلر Free Guy ساعاتی قبل در فضای مجازی منتشر شد. طبق آنچه در تریلر می‌بیبینیم، زندگی عادی شخصیت اصلی داستان مانند گذشته ادامه دارد تا اینکه یک روز با زنی جوان ملاقات کرده و عاشقش می‌شود. از همین رو، تلاش می‌کند به تعقیب او پرداخته و درباره‌اش اطلاعات بیشتری کسب کند. این زن جوان که با نام مولوتو گرل شناخته می‌شود، در بخشی از گفتگویش با گای ماهیت این جهان را فاش می‌کند. شخصیت اصلی داستان پس از مدتی فکر کردن به این نتیجه می‌رسد که حضور در یک بازی ویدیویی، یعنی هیچ کدام از اقداماتش اهمیت و معنایی ندارند. رسیدن به چنین نتیجه‌گیری‌ای، مسیر زندگی‌اش را برای همیشه تغییر می‌دهد.

شاون لوی چندی پیش گفتگویی را با محوریت Free Guy انجام داد. او در بخشی از صحبت‌های خود گفت اگرچه جدیدترین ساخته‌اش در ژانر کمدی قرار می‌گیرد اما یک پیام بسیار مهم را در خود جای داده است: جدیدترین محصول قرن بیستم سعی دارد به مخاطب بگوید آنطور زندگی کند که می‌خواهد. کارگردان Night at the Museum همچنین گفت این اثر قصد دارد احساسات مخاطبان نسبت به کاراکترهای غیرقابل‌کنترل را هدف گرفته و کاری کند گیمرها با آن‌ها در یک بازی احساس همدردی کنند.

در انتها، لازم به ذکر است این فیلم از تاریخ ۲۱ آذر (مصادف با ۱۱ دسامبر) به سینماهای آمریکا خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا