تماشا کنید: نمایش مسابقات آغازین در تریلر گیم پلی Forza Motorsport

هیجان رقابت در پیست

تماشا کنید: نمایش مسابقات آغازین در تریلر گیم پلی Forza Motorsport حمید توحیدلو ۰ ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ تریلر بازی

استودیو ترن ۱۰ ساعاتی قبل تریلر جدید گیم پلی Forza Motorsport را منتشر کرد که به نمایش مسابقات آغازین بازی و پیست‌ها می‌پردازد.

حدود یک ماه تا انتشار جدیدترین بازی از مجموعه فورتزا موتور اسپورت باقی مانده و همان‌طور که استودیوی ترن ۱۰ وعده داده بود، با انتشار پیش نمایش‌های بازی، اطلاعات و تریلرهای جدیدی از گیم پلی، پیست‌ها، خودروها و مسابقات بازی در دسترس قرار گرفت.

در همین راستا، جدیدترین تریلر منتشر شده از فورتزا موتور اسپورت نگاهی به بخش‌های مختلف بازی دارد و در کنار آن، یک سری از پیست‌های مسابقه‌ای از جمله Maple Valley واقع در آمریکا، پیست Hakone واقع در ژاپن و پیست Grand Oak Raceway واقع در آمریکا را به نمایش می‌گذارد.

در این ویدیوی ۱۷ دقیقه‌ای شاهد بخش آغازین بازی نظیر خلق شخصیت و انتخاب اولیه خوردو در بازی هستیم. همچنین، بخشی از این تریلر به کسب آمادگی لازم برای شروع مسابقات اختصاص دارد. از دیگر بخش‌های ویدیو می‌توان به نمایش تیونینگ خودرو، تغییر سیستم سوخت‌رسانی برای ایجاد تعادل میان وزن و کارایی و تعویض انواع تایرها اشاره کرد.

بازی فورتزا موتور اسپورت شامل دو بخش داستانی تک نفره و بخش آنلاین چند نفره خواهد بود. همچنین، گفته شده که این بازی از همان ابتدا دارای ۵۰۰ ماشین قدیمی و جدید در کلاس‌های مختلف خواهد بود که بازیکن‌ها می‌توانند در ۲۰ پیست مسابقه‌ای مختلف با یکدیگر رقابت دهند. البته، طبق روال گذشته عناوین سری فورتزا، این بازی نیز به مرور زمان محتواهای جدیدی دریافت خواهد کرد.

بازی جدید و مورد انتظار فورتزا موتور اسپورت در تاریخ ۱۰ اکتبر سال جاری (۱۸ مهر ماه) به طور انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. دقت داشته باشید که بازی از همان روز نخست عرضه به سرویس اشتراکی ایکس باکس گیم پس راه می‌یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا