#مهسا_امینی

بسته الحاقی بازی Forza Horizon 5 معرفی شد

بازگشت هات ویلز

بسته الحاقی بازی Forza Horizon 5 معرفی شد سینا نظافت ۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ تریلر بازی

در رویداد شب گذشته ایکس باکس بسته الحاقی بازی Forza Horizon 5 با نام Hot Wheels رونمایی شد.

مجموعه Forza Horizon یکی از بهترین و محبوب‌ترین عناوین سبک ریسینگ (Racing) و البته انحصاری ایکس باکس است. از اولین سری این مجموعه تا آخرین آن گرافیک چشم نواز، گیم پلی روان و فوق العاده و طیف وسیعی از خودرو‌های لایسنس شده از ویژگی‌های این مجموعه بوده است. آخرین عنوان این مجموعه یعنی Forza Horizon 5 در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۲۱ (۱۳ آبان ۱۴۰۰) برای ایکس باکس و رایانه‌های شخصی منتشر شد و از روز اول هم در سرویس گیم پس در دسترس بود. نسخه ۵ام این عنوان هم توانست مانند دیگر نسخه‌ها رضایت طرفداران را جلب کند. حال در شب گذشته شاهد عرضه بسته الحاقی با نام Hot Wheels برای این بازی محبوب بودیم. شایان ذکر است در گذشته هم پای Hot Wheels به این مجموعه باز شده بود.

پس از شش ماه انتظار در رویداد شب گذشته ایکس باکس اولین بسته الحاقی بازی Forza Horizon 5 توسط استودیو‌های پلی گراند گیمز (Playground Games) و ایکس باکس گیم استودیوز (Xbox Game Studios) معرفی شد و شاهد همکاری مجدد مجموعه Forza Horizon با برند محبوب اسباب بازی Hot Wheels بودیم تا شور و هیجان این خودرو‌ها به مکزیک بیاید. این بسته الحاقی از تاریخ ۱۹ جولای ۲۰۲۲ (۲۸ تیر ۱۴۰۱) در دسترس قرار می‌گیرد.

از زمان عرضه بازی Forza Horizon 5 بازیکنان می‌توانستند در میان طیف وسیعی از خودرو‌ها به جست و جو بپردازند، هرچند که لیست خودرو‌ها به صورت هفتگی و ماهانه به روز رسانی می‌شد، اما بازیکنان به شدت منتظر اولین بسته الحاقی این بازی بودند که بالاخره این انتظار‌ها به پایان رسید.

طی مراسم شب گذشته ایکس باکس پلی گراند گیمز و ایکس باکس گیم استودیوز بر روی صحنه آمدند تا از همکاری خود در بسته الحاقی بازی Forza Horizon 5 با برند Hot Wheels خبر دهند. هرچند که طبق شایعاتی که پخش شده بود تقریبا همه انتظار این همکاری را داشتند. همکاری قبلی استودیو پلی گراند گیمز با برند Hot Wheels به نسخه سوم مجموعه Forza Horizon بر می‌گردد که به عنوان یکی از بهترین بسته‌های الحاقی کل این مجموعه از آن یاد می‌شود. در نسخه ۵ام این مجموعه قطعا این همکاری وسیع‌تر و بهتر خواهد بود.

خیلی از افراد معتقد بودند که این DLC در رویداد Summer Game Fest 2022 معرفی می‌شود تا به ریبوت بازی Forza Motorsport فضای بیشتری داده شود، اما اینطور نشد. عنوان فوق العاده و پر جایزه سبک ریسینگ جهان باز ایکس باکس در رویداد شب گذشته با پیش نمایش‌های خود سر و صدای زیادی بپا کرد.

Forza Horizon 5: Hot Wheels چهار منطقه کاملا جدید، ۱۰ خودرو Hot Wheels، بخش داستانی جدید، مسیر‌های محبوب Hot Wheels و خیلی محتوای جذاب دیگر را به جهان این بازی اضافه می‌کند. پس از عرضه این DLC در تاریخ ۲۸ تیر ۱۴۰۱ در فروشگاه بازی با قیمت ۲۰ دلار قابل خریداری است.

نظر شما در رابطه با بسته الحاقی بازی Forza Horizon 5 و رویداد شب گذشته ایکس باکس چیست؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا