برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

فورتنایت در یک قدمی تبدیل شدن به اثری Pay to Win!

اسکین جدید دوباره سر و صدای بازیکنان را در آورده

فورتنایت در یک قدمی تبدیل شدن به اثری Pay to Win! ۵ ۲۰ دی ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
Fortnite Pay-to-win

همان طور که به خوبی می‌دانید، همیشه بازی Fortnite به مانند بقیه‌ی بازی‌های بتل رویال، هیچ برتری خاصی به بازیکنانی که پول پرداخت می‌کنند ارائه نمی‌داد و بالانس را رعایت می‌کرد. اما به تازگی صدای خیلی از بازیکنان را در آورده است.

 

بازیکنان فورتنایت از Epic Games خواسته‌اند تا در اسکین سوپرهیرو‌ها تغییراتی ایجاد کنند. حالا موضوع از چه قرار است؟ بازیکنانی که این اسکین‌ها را خریداری کرده‌اند می‌توانند رنگ این اسکین‌ها را کاملا سیاه کنند تا به راحتی در سایه‌ها استتار کرده و از این برتری نابرابر استفاده کنند.

کاربری در ردیت با نام Bruvneh درخواست داده که حداقل یک خط بیرونی سفید به این اسکین‌ها اضافه شود تا عدالت رعابت شود. این قبیل اسکین‌ها در گذشته، بازیکن را مجبور می‌کردند تا یک اموجی در عقب و جلوی لباس قرار دهند، اما به تازگی Epic Games این امکان را پیش روی بازیکنان قرار داده تا این اموجی‌ها را قرار ندهند و به راحتی بتوانند استتار کنند.

استتار بازیکنان با اسکین Superhero

البته این بار اولی نیست که چنین اتفاقی در بازی Fortnite رخ می‌دهد. قبلا یک اسکین در این بازی وجود داشت که شبیه سرباز های سبز Army Men در Toy Story بود که در چند منطقه از بازی، قابل رویت نبود و دیده نمی‌شد. در نتیجه Epic Games در این اسکین تغییراتی را به وجود آورد تا بازیکنان را راضی کند و این بازی به اصطلاح Pay-to-Win نشود.

با اینکه سیستم پیشرفت بازی Fortnite در فصل پنجم دچار تغییراتی شده است، همچنان عده‌ی زیادی از بازیکنان معتقدند که گرایند کردن (گذراندن زمان و انجام کار‌های تکراری) به مانند فصل‌های پیشین همچنان به قوت خود باقیست. بازیکنان همچنان هر کاری می‌کنند تا سریع‌تر Level Up شوند و اسکین‌ها و آیتم‌های بیشتری را در Battle Pass تصاحب کنند. اسکین سوپرهیرو باید جداگانه خریداری شود و کسانی که به بازی جوانمردانه اعتقادی ندارند می‌توانند برای این اسکین پول پرداخت کنند. آیا شما هم از بازیکنان بازی محبوب Fortnite هستید؟ آیا با اضافه شدن اسکین‌های کریتوس و مسترچیف ناراحت شدید یا از کار Epic Games استقبال کردید؟ برای ما کامنت بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments