1%
  • 0/10

Master Chief و قهرمانان The Walking Deadبه بازی Fortnite می‌آیند

پای Halo هم به فورتنایت باز شد

Master Chief و قهرمانان The Walking Deadبه بازی Fortnite می‌آیند ۰ ۲۱ آذر ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک

پس از معرفی کریتوس، کاراکتر محبوب مجموعه بازی‌های God of War، حالا نوبت به قهرمانی از تیم سبز مایکروسافت است تا به دنیای بازی فورتنایت وارد شود، Master Chief.

در مراسم The Game Awards 2020 بالاخره شایعه‌های به واقعیت تبدیل شد و مسترچیف به عنوان یک کاراکتر (Skin) قابل بازی در اختیار علاقمندان به فورتنایت قرار گرفت. علاوه بر این قهرمان محبوب، آیتم‌های دیگری هم از دنیای مجموعه بازی‌های Halo به فورتنایت اضافه شده که مهم‌ترین آن‌ها، یک گلایدر UNSC Pelican است. علاوه‌بر این موارد، نقشه‌ی معروف Blood Gulch از این سری همه حالا به عنوان یک مکان جدید در بازی فورتنایت وجود دارد.

البته اخبار مربوط به فورتنایت اینجا به پایان نمی‌رسد، اگر از طرفداران مجموعه‌ی The Walking Dead هستید، فورتنایت برای شما اخبار خوشحال کننده‌ی بیشتری دارد! از تاریخ ۱۷ دسامبر، دو شخصیت محبوب از جهان این مجموعه تلویزیونی پساآخرالزمانی یعنی Daryl و Michonne هم به عنوان قهرمان‌های تازه‌ی این فصل بازی در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت.

رونمایی از کاراکترهای دوست داشتنی فرنچایزهای محبوب، بازی Fortnite را به یکی از جذاب‌ترین عناوین بتل رویال چند ماه اخیر تبدیل کرده است. به نظر شما قهرمان بعدی این فصل چه کسی خواهد بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments