نارضایتی کاربران از بازگشت سلاح Shockwave Hammer در فورتنایت!

تغییرات صورت گرفته سبب کاهش نا عدالتی‌ها نشد!

سلاح Shockwave Hammer در فورتنایت

بار دیگر جدال نا برابر در دنیای فورتنایت پا گرفته است! پس از گذشت تنها یک روز، بار دیگر سلاح Shockwave Hammer در فورتنایت دیده شد. شاید برخی مشکلات آن برطرف شده باشند، اما کاربران هنوز از این سلاح نا راضی هستند!

آخرین به روزرسانی فورتنایت سلاح جنجالی Shockwave Hammer را بار دیگر وارد این بازی کرد. در کنار آن سلاح Burst Assault Rifle که برای مدتی از بازی خارج شده بود، به این بازی افزوده شد. سلاح Shockwave Hammer به دلیل نظرات منفی بسیاری از کاربران از این بازی حذف شده بود.

این چکش برای مدت یک روز، به منظور ایجاد برخی تغییرات در آن از بازی حذف شده بود و پس از بازگشت به بازی، کاربران از نو به استفاده از آن پرداخته و دشمنان را شکست می‌دهند. چکش Shockwave Hammer اولین مرتبه در فصل اول چپتر چهارم بازی فورتنایت معرفی شد و به باور فعالان و البته کاربران، این سلاح نیازمند تغییراتی عمده برای به تعادل رسیدن است! دیگر سلاح افزوده شده به بازی یعنی Burst Assault Rifle از اولین روز عرضه بازی فورتنایت حضور داشته و در این مدت طولانی، بارها از بازی خارج شده و از نو بازگشته است و همین موضوع باعث شده توسعه دهندگان بتوانند به خوبی آن را به تعادل برسانند تا جای شکایتی از این سلاح، از طرف کاربران باقی نماند.

صفحات رسمی مربوط به بازی فورتنایت در شبکه‌های اجتماعی مختلف نیز از بازگشت سلاح نه چندان محبوب Shockwave Hammer خبر دادند و بسیاری باور دارند که تیم اپیک گیمز (Epic Games) آن را تا حد قابل قبولی به تعادل رسانده است. همانطور که در ابتدا نیز اشاره شد، این چکش تنها یک روز از بازی خارج شد و دلیل خارج شدن آن از بازی، این موضوع بود که کاربری کشف کرد شما می‌توانید بسیار بیشتر از آن چیزی که اپیک گیمز طراحی کرده با این سلاح به بالا بپرید!

این موضوع سبب شد در مدتی کوتاه کاربران با استفاده از روش کشف شده به پیروزی‌هایی نا عادلانه رسیده و باعث عصبانیت دیگر کاربران شوند. اپیک گیمز برای جلوگیری از بی عدالتی، نه تنها سلاح Shockwave Hammer را از بازی خارج کرد، بلکه سرورهای خود را به مدت یک ساعت به طور کامل از دسترس خارج کرد.

در کنار بازگشت دو سلاح Shockwave Hammer و Burst Assault Rifle، تیم اپیک گیمز قدرت پرش از روی موانع کوچک را که به دلیل برخی از مشکلات از بازی خارج شده بود را در اختیار ما قرار داد. در حالی که قابلیت پرش از روی موانع کوتاه به شدت مورد استقبال کاربران قرار گرفت، افراد بسیاری از بازگشت زود هنگام سلاح Shockwave Hammer به فورتنایت نا راضی هستند. به روزرسانی اخیر، رویداد درون بازی Reboot Rally را نیز به پایان رساند. این رویداد از اواخر دسامبر سال ۲۰۲۲ آغاز شده بود و جوایز ارزنده‌ای را در اختیار کاربران قرار داد.

در حالی که به روزرسانی اخیر مشکلات بسیاری از سلاح Shockwave Hammer را برطرف کرده، اینگونه به نظر می‌رسد که کاربران زیادی از بازگشت آن راضی نبوده و علاوه بر آن، این سلاح هنوز مشکلاتی قابل توجه در خود دارد که باید رفع شوند! ما امید داریم که این به روزرسانی باعث شود کاربران کمتر از این سلاح سوء استفاده کرده تا بتوان رقابتی جذاب و عادلانه را بار دیگر در فورتنایت تجربه کرد.

بازی Fortnite در حال حاضر به طور رایگان برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس، نینتندو سوییچ، سیستم عامل‌های مک و ویندوز و همچنین اندروید و آی او اس در دسترس است. نظر شما درباره سلاح Shockwave Hammer در فورتنایت چیست؟ شما نیز فکر می‌کنید این سلاح سبب بی عدالتی در بازی فورتنایت شده است؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا