#مهسا_امینی

آیا لارا کرافت از بازی Tomb Raider به فورتنایت اضافه می‌شود؟

مقبره نورد محبوب در فورتنایت

فورتنایت

طبق شایعه‌ای، شخصیت لارا کرافت از سری بازی‌های Tomb Raider به عنوان شکارچی جدید، به بازی فورتنایت اضافه می‌شود. با سرگرمی همراه باشید.

اگر شما فصل جدید بازی فورتنایت را تجربه کرده باشید، می‌دانید که این فصل در واقع متمرکز بر بزرگترین شکارچیان مولتی‌ورس است. در حال حاضر به نظر می‌رسد که شخصیت لارا کرافت، به زودی قرار است به همین دلیل به این بازی بتل رویال اضافه گردد. اکانت رسمی بازی Tomb Raider اشاره‌ای به اضافه شدن این شخصیت به بازی فورتنایت انجام داد. این اکانت سه اموجی شامل اموجی یک زن در حال دویدن، یک تیر‌ و کمان و یک چکش را در قالب یک توییت در توییتر قرار داد.

فصل پنجم چپتر دوم بازی فورتنایت، تمرکز شدیدی روی کارکتر‌های مهمان از بازی‌های دیگر گذاشته است و به عنوان بارز‌ترین نمونه هم می‌شود به اضافه شدن کریتوس و مسترچیف به این بازی بتل رویال اشاره کرد. پس با توجه به تمامی اتفاقات این فصل، اضافه شدن لارا کرافت به همراه تیر و کمان معروفش، به هیچ وجه نکته‌ای عجیب محسوب نخواهد شد. این کارکتر سال‌هاست که جزو معروف‌ترین کارکتر‌های بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود و اضافه شدنش به بازی فورتنایت می‌تواند افراد بیشتری را به فرنچایز Tomb Raider معرفی کند.

امسال در واقع بیست و پنجمین سالگرد انتشار اولین بازی از فرنچایز Tomb Raider بود. هنوز مشخص نیست که شرکت Square Enix چه برنامه‌ای برای این سالگرد دارد، اما حضور در فورتنایت می‌تواند به منزله‌ی جشن گرفتن این سالگرد باشد! آخرین حضور لارا کرافت در یک بازی ویدئویی، به سال ۲۰۱۸ و بازی Shadow Of The Tomb Raider بر می‌گردد. البته قرار است به زودی نیز یک بازی free-to-play با نام Tomb Raider Reloaded برای پلتفرم‌های iOS و اندروید منتشر شود. در حال حاضر طرفداران این کارکتر محبوب باید صبر کنند و ببینند که Eidos-Montreal و Square Enix چه برنامه‌ای برای ادامه دادن این فرنچایز دارند.

بازی بتل رویال فورتنایت در حال حاضر برای پلتفرم‌های پی‌سی، اکس‌باکس وان، اکس باکس سری اکس/اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، نینتندو سوییچ، اندروید و iOS به صورت رایگان قابل دانلود است. آیا شما هم فصل پنجم چپتر دوم بازی بتل رویال فورتنایت را تجربه کردید؟ کدام اسکین یا کارکتر اضافه شده را تا اینجای فصل بیشتر از بقیه دوست داشتید؟ ممنون می‌شویم که نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا