1%
  • 0/10

اسکین جک اسپارو از دزدان دریایی کارائیب به فورتنایت اضافه شد

پس از شایعات فراوان

اسکین جک اسپارو از دزدان دریایی کارائیب به فورتنایت اضافه شد ۰ ۰۳ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
جک اسپارو از دزدان دریایی کارائیب

سرانجام پس از انتشار شایعات و گمانه‌‎زنی‌های فراوان اسکین شخصیت جک اسپارو از دزدان دریایی کارائیب به فورتنایت اضافه گردید.

به‌روزرسانی جدید فورتنایت تغییراتی اساسی در حالت‌های مختلف آن ایجاد کرده و هم‌چنین کنسرت متالیکا را در آن اضافه می‌کند. هم‌چنین سرانجام پس از شایعات فراوان پیرامون مجموعه Pirates of the Caribbean یا همان دزدان دریایی کارائیب، اسکین شخصیت جک اسپارو را به بازی کرد. شخصیتی که کاراکتر اصلی این مجموعه محبوب شرکت دیزنی (Disney) محسوب می‌شود و در فیلم‌های آن توسط جانی دپ (Johnny Depp) ایفای نقش می‌شود و به مدت طولانی شایعات مختلف از سوی دیتاماینرها به اضافه شدن اسکین این شخصیت به فروشگاه درون بازی ساخته بتل رویال کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) اشاره می‌داشت.

یک صفحه بارگذاری و فایل‌های کشف شده به این موضوع اشاره دارند که محتوای بیشتری در راه بازی خواهند بود با این حال نکته‌ای در خصوص اضافه شدن جک اسپارو به فورتنایت وجود دارد. این نکته بدین شرح است که در حال حاضر عده‌ای این اسکین را داشته اما سایر کاربران نمی‌توانند آن را دریافت کنند و به نظر می‌رسد اگه پیش از این، این اسکین را به سرعت دریافت نکردید دیگر راهی برای آن وجود ندارد.

دلیل این امر به این موضوع ارتباط داشته که اسکین شخصیت جک اسپارو بخشی از Cursed Sails Pass بوده که یک مینی بتل پس محسوب می‌شود که طی به‌روزرسانی اخیر به فروشگاه بازی اضافه شده است. خرید این پس به صورت اتوماتیک دسترسی به این اسکین و سایر پاداش‌هایی مرتبط با مجموعه دزدان دریایی کارائیب را فراهم می‌کند. پلیرهای بخش لگو فورتنایت نیز می‌توانند به نسخه لگو شخصیت اصلی این مجموعه دسترسی پیدا نمایند.

به نظر می‌رسد پس از در دسترس قرار گرفتن بتل پس اشاره شده، اکنون از دسترس خارج شده و این مسئله توسط حساب کاربری iFireMonkey که روی انتشار اخبار فورتنایت تمرکز دارد با به اشتراک گذاشتن اسکرین شاتی نیز مورد تایید قرار گرفته است. به گفته این کاربر، اپیک گیمز اکنون آیتم مربوط به Cursed Sails Pass را در فروشگاه بازی پنهان کرده و دیگر نمی‌توان به آن به منظور خرید دسترسی پیدا کرد. امکان دارد به دلایل مشکلات فنی، اپیک گیمز تصمیم گرفته تا به صورت مقطعی، آن را از دسترس خارج کند و انتظار می‌رود به زودی مجددا در فروشگاه بازی قرار بگیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments