فورتنایت مد برگرفته از بازی آمونگ آس را با نام Impostors منتشر کرد

فورتنایت در آمونگ آس یا آمونگ آس در فورتنایت؟

حدود یک سال پس از عرضه جهانی بازی Among Us از سوی استودیوی InnerSloth و کسب محبوبیتی جهانی که هنوز ادامه دارد، فورتنایت نیز به‌دنبال آن رفت.

روز گذشته بازی فورتنایت از حالت جدید بازی خود با نام Fortnite Impostors رونمایی کرد که از همان شیوه «چه کسی کار را خراب کرد؟» پیروی می‌کند. این حالت بازی فورتنایت با ۱۰ بازیکن و در منطقه The Bridge (پل)، مکانی سری در جزیره معروف بازی اتفاق می‌افتد. در این میان ۸ بازیکن برای پیش بردن کارها تلاش کرده و ۲ نفر خائن در این میان تلاش دارند ۸ نفر دیگر را از بازی خارج کرده یا همه چیز را در این مکان خراب کنند.

ما پیشتر در بازی‌هایی چون Call of Duty مدهایی شبیه به بازی آمونگ آس را تجربه کرده‌ایم، ولی بخش Impostors در بازی فورتنایت یک کپی کامل از این بازی محبوب است. مانند بازی آمونگ آس هر کس وظایفی خاص برای انجام دادن داشته که شامل کالیبره کردن وسایل حساس، تعمیر اتوبوس معروف بازی (Battle Bus) یا رساندن گزارشات روزانه می‌شوند. کامل کردن وظایف به پیشرفت هرچه سریع‌تر تیم مامورها به سمت پیشروی در این بازی کمک می‌کند.

در سوی دیگر ایمپساترها دستشان برای خراب کاری باز بوده و می‌توانند تمام وسایل را در لحظه خراب کرده، نیروهای تیم مامورها را به مکان‌های تصادفی تلپورت کرده یا همه را برای مدتی محدود تبدیل به موز کنند. در ادامه نیز ایمپاسترها می‌توانند مامورها را از بین برده و به پیروزی برسند. البته که باید آن‌ها را پیش از پایان یافتن وظایفشان ساقط کنند تا پیروز شوند.

در حال حاضر این بخش مجهز به چت صوتی نبوده تا بازیکنان نتوانند یکدیگر را لو دهند، بااین حال اگر با دوستان خود وارد این بخش شوید، می‌توانید با آن‌ها به صحبت کردن بپردازید. از سوی دیگر منوی چت سریع وجود داشته و می‌توانید آن را مورد استفاده قرار دهید. بخش جذاب این حالت را می‌توان امکان بازی کردن این حالت با دوستان خود دانست که می‌تواند بسیار جذاب باشد.

همانطور که از ابتدا اشاره شد همه چیز از بازی آمونگ آس الگو گرفته و تنها تفاوت حضور موز در سازمان فدرال است. این بازی نه‌تنها ارتباطی قوی با بازی آمونگ آس داشته، بلکه به داستان‌های اصلی بازی فورتنایت نیز برگشته و مامور جونز معروف نقش مهمی در این بازی و این بخش تازه ایفا می‌کند. در حقیقت خرابکاری‌های جونز در فصل پیش کاری تکی نبوده و همراه با یک تیم کامل آن را انجام داده است.

به‌طور کلی ما با مدی آشنا و درعین حال دوست داشتنی روبه‌رو هستیم که می‌تواند به لطف قدرت همیشگی فورتنایت آینده خوبی داشته و شاید از بازی آمونگ آس نیز پیشی بگیرد. مد Impostors در حال حاضر قابل بازی بوده و می‌توانید از آن لذت ببرید. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید این بازی می‌تواند سبک Among Us را از نو زنده کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا