استقبال عجیب و غریب کاربران فورتنایت از فصل جدید!

استقبالی که هیچ کس انتظارش را نداشت

کاربران فورتنایت

در پی شروع فصل جدید، استقبال کاربران فورتنایت از این بازی بقدری بالا بوده که رکوردهای جدید یکی پس از دیگری به ثبت می‌رسند.

فورتنایت نخستین بار در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد و خیلی زود توانست در مرکز توجه‌ها قرار گرفته و کاربران زیادی را به خود جلب کند. اکثر استریمرها و یوتیوبرهای محبوب هم تمرکزشان را روی آن گذاشتند. محبوبیت Fortnite در یک برهه زمانی به حدی رسیده بود که برخی خانواده‌ها مجبور شده بودند برای فرزند خود مربی استخدام کرده تا مهارت‌هایش در این بازی بتل رویال و رایگان بهبود پیدا کند.

اگرچه پشتیبانی و انتشار محتویات جدید با قدرت ادامه دارد، فورتنایت از روزهای اوج خود فاصله گرفته است. جدا از کاهش قابل توجه تعداد کاربران نسبت به گذشته، بسیاری از تولیدکنندگان محتوا تمرکز خود را از روی این بازی برداشته و به سراغ عناوین دیگر رفته‌اند؛ اتفاقی که به عقیده کاربران باید به پای تغییراتی نوشته شود که به اشتباه اعمال شده‌اند.

فصل جدید آغاز شده و همزمان با این اتفاق شاهد استقبال عجیب و غیرمنتظره کاربران فورتنایت از این بازی هستیم. در صورتی که به وب سایت رسمی آن مراجعه کنید، می‌بینید که در حال حاضر بیش از ۵ میلیون و ۶۳۰ هزار نفر مشغول تجربه بازی هستند. از این تعداد، ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در مد بتل رویال، نزدیک به ۹۰۰ هزار نفر در حالت Ranked و ۷۵۵ هزار نفر هم در Zero Build حاضر هستند. بقیه افراد هم در بخش‌های دیگر بسر می‌برند.

اپیک گیمز در سال جاری میلادی قابلیتی را به وب سایت رسمی فورتنایت اضافه کرد تا هر فردی بتواند تعداد کاربران همزمان را ببیند. این بخش از سایت همچنین اطلاعات مربوط به هفته‌ها یا ماه‌های گذشته را در خود جای داده است. طبق آن‌ها، بیشترین رکورد که اتفاقاً با شروع فصل جدید به ثبت رسید، ۵ میلیون و ۸۸۸ هزار نفر بوده است.

حضور بیش از ۵ میلیون کاربر همزمان در بازی Fortnite آن هم در حالی که ۶ سال از عرضه‌اش می‌گذرد، بدون شک یک دستاورد بزرگ برای اپیک گیمز است. برای درک بهتر این دستاورد می‌توان به میانگین تعداد کاربران در ماه‌های پیشین سال جاری میلادی اشاره کرد که بین ۱ الی ۳ میلیون نفر بوده است.

فصل جدید فورتنایت با نام Fortnite OG شناخته شده و شامل بازگشت نقشه و سلاح‌های کلاسیک بازی می‌شود؛ محتویاتی که کاربران از مدت‌ها پیش خواستار بازگشتشان بوده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا