#مهسا_امینی

تماشا کنید: اپیک گیمز از نحوه پایان چپتر دوم بازی فورتنایت می‌گوید

اپیک گیمز فرمول موفق خود را از نو پیاده سازی می‌کند

هشت فصل از چپتر دوم بازی فورتنایت گذشته و اپیک گیمز از پایان آن خبر می‌دهد. با شروع ماه دسامبر سال جاری، باید منتظر انتشار چپتر سوم این بازی پر طرفدار استودیوی اپیک گیمز باشیم.

پس از هفته‌ها نظریه، حدس و گمان، استودیو اپیک گیمز پایان چپتر دوم بازی Fortnite در اوایل دسامبر را تایید کرد. این رویداد، در حقیقت دومین پایان چپتر بازی فورتنایت و از نو سازی ساختار فصل‌های این بازی‌ست. چپتر دوم بازی فورتنایت هشت فصل داشته و به زودی به پایان آن می‌رسیم، با این حال اپیک گیمز هیچ سخنی درباره چپتر سوم بازی خود برای ما نداشت.

به طور کلی، چپتر دوم این بازی رو به پایان بوده و اپیک گیمز نام رویداد مربوط به آن را «The End» یا «پایان» گذاشته است. رویداد The End در تاریخ ۱۴ آذر ماه و در ساعت ۰۰:۳۰ به وقت تهران رخ خواهد داد و کاربران باید در برابر The Cube Queen صف آرایی کنند. شما می‌توانید در گروه‌های ۱۶ نفره وارد این رویداد شوید. لازم به ذکر است که این رویداد تنها یک مرتبه رخ خواهد داد و در صورت از دست دادن آن، شانس تجربه‌اش را نیز به طور کلی از دست می‌دهید. از همین رو بازی فورتنایت به شما از ۳۰ دقیقه قبل از شروع رویداد اجازه رزرو کردن صندلی می‌دهد.

از آنجایی که پایان چپتر دوم نزدیک بوده و احتمالا با انتشار چپتر سوم بازی شما نتوانید چالش‌های چپتر دوم را کامل و آیتم‌های آن‌ها را دریافت کنید، فورتنایت برای شما هدایایی داشته تا از دیگر کاربران عقب نیفتاده و بتوانید تمام آیتم‌های موجود را دریافت کنید. حال شما تنها با ورود به بازی فورتنایت XP کسب کرده و بتل پس شما پیشرفت می‌کند. در ادامه باید اشاره داشت که آخر هفته Power Leveling دیگر نیز در راه بود تا راه شما برای به دست آوردن آیتم‌های بتل پس آسان‌تر شود.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، ما از نحوه پایان چپتر دوم مطلع هستیم، ولی هیچ چیز درباره شروع چپتر سوم نمی‌دانیم و در حقیقت استودیو اپیک گیمز آن را مثل یک راز، مخفی نگه داشته است. ما مدت‌ها پیش شاهد پایان یافتن چپتر اول بازی Fortnite بودیم و اگر پایان چپتر دوم بازی نیز مانند چپتر اول باشد، باید بار دیگر منتظر خاموشی موقت این بازی و تلاش توسعه دهندگان برای اجرای چپتر سوم باشیم. بدون شک اطلاعات بیشتری تا پیش از شروع چپتر سوم در اختیار ما قرار می‌گیرد. شما درباره این سیستم فصل بندی بازی فورتنایت چه فکری می‌کنید؟ اینگونه به نظر می‌رسد که این رویه تابدین لحظه موفق بوده است، ولی ما دوست داریم نظرات شما را نیز بدانیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا