#مهسا_امینی

کراس اور Fortnite و Assassin’s Creed در راه است؟

تنها ۳ روز تا برخورد این دو بازی!

کراس اور Fortnite و Assassin’s Creed در راه است؟ نریمان هروی ۰ ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ اخبار بازی
کراس اور Fortnite و Assassin's Creed

طبق آخرین شایعات، قرار است پروتاگونیست بازی Assassin’s Creed Valhalla یعنی Eivor Varinsdottir وارد بازی Fortnite شود.

از حدود ۴ سال پیش و با ورود این بتل رویالی که همواره در حال تغییر و تحول بود، Fortnite همیشه یکی از غول‌های صنعت بازی محسوب می‌شود. این بازی نه تنها با عرضه‌ی آپدیت‌های مختلف اخیرش، تجربه‌ی بهتری را به بازیکنان خودش ارائه می‌دهد، بلکه ما به زودی نیز احتمالا شاهد یکی از بزرگ‌ترین کراس‌اور‌های بازی Fortnite خواهیم بود. این رویداد توسط یکی از کاربران توییتر افشا شده و او گفته که Fortnite به زودی کراس‌اوری را با بازی Assassin’s Creed Valhalla خواهد داشت و کارکتر اصلی این بازی یعنی Eivor Varinsdottir به Fortnite می‌آید!

برای کسانی که هنوز Fortnite را تجربه نکرده‌اند، باید بگویم که این بازی ۱۰۰ بازیکن را در یک جزیره‌ی نسبتا بزرگ قرار می‌دهد و این بازیکنان باید از سلاح‌ها، منابع و وسایل نقلیه استفاده کنند تا بقیه‌ی بازیکنان را شکست دهند و زنده بمانند. شاید مهم‌ترین دلیل اعتیاد‌اور بودن بازی Fortnite این موضوع باشد که سازندگان سعی زیادی را برای تازه نگه داشتن گیم‌پلی بازی انجام می‌دهند و همچنین با آپدیت‌ها و کراس‌اور‌های مختلف، جذابیت بیشتری را به این بازی بتل رویال تزریق می‌کنند.

با بالاتر رفتن این رویداد‌ها و کراس‌اور‌های جذاب، بازی Fortnite اخیرا کارکتر‌هایی تحت سری Gaming Legends اضافه کرده تا معروف‌ترین و پرطرفدارترین کارکتر‌های صنعت بازی‌های ویدئویی را وارد این بتل رویال کند. کارکتر‌هایی مثل کریتوس، مستر چیف، لارا کرافت و چون لی هم از این سری محسوب می‌شوند که پیش از این وارد Fortnite شده‌اند و حالا قرار است کارکتر Eivor Varinsdottir از بازی Assassin’s Creed Valhalla را به زودی و در تاریخ ۸ آوریل (مصادف با ۱۹ فروردین) در فورتنایت ببینیم.

طبق توییتی از کاربری به نام Zatheo در توییتر، این کاربر نوشت که محتواسازان فردا ست Eivor Varinsdottir را دریافت خواهند کرد. پیش از این توییت همچنین شایعاتی مبنی بر ورود Eivor Varinsdottir به این بازی بتل رویال به گوش می‌رسید. همچنین چندین کاربر مختلف در بخش ریپلای‌های این توییت اعلام کرده‌اند که تنها نسخه‌ی مونث این کارکتر به Fortnite می‌آید و فعلا خبری از نسخه‌ی مذکر این کرکتر نیست.

پس از عرضه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla در ماه نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی، بسیاری از گیمرها از این کرکتر استقبال کردند و علاقه‌ی زیادی به ظاهر او نشان دادند و به همین دلیل هم قاعدتا عده‌ی زیادی از ورود او به فورتنایت خوشحال می‌شوند. فعلا باید تا ۳ روز دیگر یعنی تا روز ۸ آوریل صبر کنیم و ببینیم که این شایعه واقعی است یا خیر.

نظر شما در مورد ایونت‌ها و کراس‌اور‌های بازی Fortnite چیست؟ شما کدام کرکتر اضافه‌شده به این بازی را بیشتر دوست دارید؟ خوشحال می‌شویم که نظر شما را بخوانیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا