رپترها سرانجام به فورتنایت آمدند!

امکان سوار شدن وجود ندارد

رپترها سرانجام به فورتنایت آمدند! سورنا رضایی ۰ ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
رپترها در فصل ششم Fortnite Chapter 2

به لطف آپدیتی که اخیرا منتشر شده، حالا می‌توان با اطمینان گفت گمانه‌زنی‌ها مبنی بر حضور دایناسورها در فصل ششم Fortnite Chapter 2 حقیقت داشت.

پس از اینکه فصل ششم Fortnite Chapter 2 اواخر سال گذشته‌ی شمسی رسما آغاز شد، کاربران به گشت و گذار در محیط پرداختند تا ببینند چه مواردی تغییر کرده‌اند. یکی از نکاتی که به سرعت توجه‌ها را به خود جلب کرد، حضور تخم‌هایی بود که در نقاط مختلف قرار داشت. اگرچه نمی‌شد با اطمینان گفت اما عده‌ای از کاربران فضای مجازی معتقد بودند تخم‌ها به دایناسورها تعلق دارند. در همین حین، یکی از کاربران توییتر به نام FortTory به بررسی فایل‌های فورتنایت پرداخت و شواهدی را یافت که ادعای کاربران را تایید می‌کرد. با رخ دادن این اتفاق، طرفداران بازی به قطعیت رسیدند که دایناسورها در آینده‌ی نزدیک به نقشه اضافه خواهند شد.

به لطف آپدیتی که چندی پیش از راه رسید، حالا می‌توان با اطمینان گفت گمانه‌زنی‌ها مبنی بر حضور دایناسورها در فصل ششم Fortnite Chapter 2 حقیقت داشت. به‌طور دقیق‌تر، اگر هم اکنون وارد بازی شده و به نقاط  مختلف نقشه مراجعه کنید، با رپترها مواجه خواهید شد. مانند دیگر حیواناتی که به اضافه شده‌اند، کاربر می‌تواند از Hunter’s Cloak برای رام کردن دایناسور استفاده کنند. البته امکان سوار شدن بر پشت آن‌ها و جابجایی بین لوکیشن‌های نقشه امکان‌پذیر نیست. اضافه شدن رپترها، تنها تغییری نیست که آپدیت ۱۶.۱۰ همراه خود آورده است. این آپدیت همچنین سیستم ساخت و ساز جدیدی را به بازی اضافه کرد. در نتیجه، کاربران از این پس مشکل چندانی در یافتن استخوان حیوانات و قطعات مکانیکی نخواهند داشت.

فصل ششم Fortnite حالت جدیدی را برای سلاح‌های میک‌شیفت (Makeshift) معرفی کرده است. کاربرانی که یکی از این سلاح‌ها را دارند، می‌توانند به استخوان حیوانات نزدیک شده و از آن‌ها برای ساخت حالت Primal استفاده کنند. سلاح در این حالت صدمه‌ی بیشتری به دشمنان می‌زند. کاربران همچنین می‌تواند استخوان حیوانات را برداشته و به کوله پشتی خود اضافه کنند تا حالت پرایمل را بعدا بسازند. برای انجام این کار کافی است به منوی Inventory رفته، به تب Crafting مراجعه کرده و سلاحی که می‌خواهند تغییر دهید را انتخاب کنند. توجه داشته باشید، تب Crafting می‌تواند برای ساخت تمامی آیتم‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.

استخوان حیوانات، تنها آیتمی نیست که برای تغییر یک سلاح میک‌شیفت مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربران می‌توانند از قطعات مکانیکی برای ساخت حالت Classic بهره ببرند. سلاح‌هایی که با استفاده از قطعات مکانیکی تغییر یابند، از دقت بالاتری دارند. در ضمن، این آیتم‌ها با استفاده از تخریب وسائل نقلیه، لیفتراک‌ها و تراکتورها قابل‌دریافت هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا