1%
  • 0/10

توسعه تیم فنی در کنار تعدیل نیروی عملیات و فروش در آی‌هوم

مشکلات اقتصادی در بخش خرید و فروش ملک در کشور

توسعه تیم فنی در کنار تعدیل نیروی عملیات و فروش در آی‌هوم ۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ اخبار فناوری کپی لینک
آی‌هوم

آی‌هوم به عنوان یک پلتفرم آنلاین خرید و فروش ملک، به دلیل شرایط اقتصادی حاضر، در کنار جذب نیرو برای توسعه آی‌هوم، برخی از نیروهای فروش را تعدیل کرد.

در ماه‌های گذشته آی‌هوم در شرایط سخت اقتصادی و رکورد در بازار مسکن، درگیر گرفتن یک تصمیم جدید بود که در کنار جذب نیروهای جدید برای توسعه آی‌هوم،  ناگزیر به قطع همکاری با بخش دیگری از نیروهای مختصص مجموعه شد.

به گفته‌ی علیرضا نصری، مدیرعامل آی‌هوم، در ماه های گذشته در راستای بهبود فرآیندها، با سرمایه‌گذاری در بخش تکنولوژیک سعی شد فرایند‌های موجود در آی‌هوم مانند خرید بسته‌های آی‌هوم، ثبت آگهی، مدیریت پنل مشاورین و … به صورت آنلاین پیاده سازی شود و محصول آی‌هوم برای آژانس‌های املاک و مشتریان نهایی توسعه یابد. در همین راستا تعداد نفرات تیم فنی و محصول آی‌هوم از هفت نفر به ۲۰ نفر افزایش یافته و در آینده هم این روند افزایش خواهد یافت. اولین محصول این تیم، پنل آژانس‌های املاک بود که حدود ۴ ماه پیش به دست مشاوران املاک رسید و پس از آن حدود یک ماه پیش سایت آی‌هوم هم برای مشتری نهایی، بازطراحی شد.

پس از توسعه تیم فنی آی‌هوم، از حدود یک ماه پیش تمرکز روی تیم‌های فنی آی‌هوم اولویت یافت و از این رو کاهش تعداد نفرات تیم‌های عملیات و فروش اجتناب ناپذیر بود. متاسفانه در مجموع حدود ۷۰ نفر از نیروهای قدیمی و با تجربه شرکت تعدیل شدند و نهایت تلاش برای تسهیل روند جذب آن‌ها در سایر شرکت‌های اکوسیستم انجام شد که روند استخدام آن‌ها در چند شرکت دیگر نهایی شده است.

در حال حاضر با تغییراتی که در تیم‌های عملیات و فروش اتفاق افتاده، تعداد نفرات شرکت حدود ۸۰ نفر شده است. در آینده بخشی از تمرکز مجموعه روی محصول جدیدی خواهد بود که هدف آن افزایش کیفیت آگهی‌های آنلاین املاک در پلت‌فرم‌های آی‌هوم و دیوار است. این محصول قرار است با تمایز میان آگهی هایی که عکس‌ها و اطلاعات آنها واقعی و کامل هستند به کاربر کمک کند تا در هزینه‌های بازدید حضوری از ملک صرفه جویی کرده و فرآیند انتخاب و مقایسه ملک را تسهیل کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments