#مهسا_امینی

اولین تریلر Sweet Tooth محصول جدید نتفلیکس منتشر شد

فصل اول در ماه آینده از راه می‌رسد

اولین تریلر Sweet Tooth محصول جدید نتفلیکس منتشر شد سورنا رضایی ۳ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر (تلویزیون)

سرویس استریم نتفلیکس ساعاتی قبل اولین تریلر Sweet Tooth را منتشر کرد که بر اساس کمیک بوک‌هایی به همین نام ساخته شده است.

سه سال قبل هولو امتیاز ساخت اقتباس کمیک بوک‌های Sweet Tooth را به دست آورد. سرویس استریم مزبور وظیفه نویسندگی و کارگردانی قسمت آمازیشی را به جیم میکل (Jim Mickle) سپرد؛ فردی که در کنار چند نام دیگر از جمله رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) گروه تهیه‌کنندگان اجرایی را تشکیل می‌داد. پروژه مزبور با چالش‌هایی مواجه شد و رنگ واقعیت به خود نگرفت. با گذشت دو سال، نتفلیکس امتیاز را به دست آورد و دستور ساخت را صادر کرد. فصل اول از هشت قسمت تشکیل شده و طی یک آینده از راه می‌رسد.

داستان Sweet Tooth با تولد نوزادان نیمه انسان-نیمه حیوان آغاز شده و با انتشار یک ویروس مرموز در میان جمعیت بشر ادامه می‌یابد. انسان‌ها که نمی‌دانند موجودات هیبرد عامل شیوع ویروس هستند یا ویروس باعث به وجود آمدن آن‌ها شده، تصمیم می‌گیرند نیمه‌انسان‌ها-نیمه‌حیوان‌ها را بکشند. داستان سپس به ۱۰ سال بعد رفته و به پسربچه‌ای به نام گاس می‌پردازد که ویژگی‌های یک گوزن را دارد. او طی سال‌های گذشته و به لطف پدر خود زندگی آرامی را در جنگل پشت سر گذاشته اما ملاقات با جپرد همه چیز را تغییر می‌دهد. پروتاگونیست می‌خواهد به همراه دوست جدیدش از جنگل خارج شده و سفری خطرناک را آغاز کند؛ سفری که با هدف یافتن پاسخ سوال‌ها انجام می‌گیرد.

نتفلیکس ساعاتی قبل اولین تریلر Sweet Tooth را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این ویدیو حدودا دو دقیقه زمان داشته و در ابتدا پدری را نشان می‌دهد که برای دیدن فرزند تازه متولد شده‌اش لحظه‌شماری می‌کند. با اینحال، ملاقات با فرزند شوکه‌اش می‌کند: نوزاد یک هیبرید بوده و ویژگی‌های حیوانی را با خود دارد. البته او تنها نوزادی نیست که با چنین ویژگی‌هایی به دنیا آمده است. در ادامه نگاهی گذرا به تاثیر این اتفاق بر زندگی مردم جهان انداخته و سپس به زمان رخ دادن اتفاقات اصلی داستان می‌رویم. در این بخش با پسربچه‌ای ملاقات می‌کنیم که شخصیت اصلی بوده و با نام سوئیت توث شناخته می‌شود. در بخش‌های پایانی هم شخصیت‌های مختلفی را می‌بینیم که برخی به متحد و برخی دیگر هم به دشمن تبدیل خواهند شد.

جیم میکل شورانر Sweet Tooth است. او که Cold in July و In the Shadow of the Moon را در پرونده هنری خود دارد در توصیف جدیدترین اثرش گفت:

از ابتدا می‌خواستیم سریالی را درباره تعقیب و گریز و ماجراجویی بسازیم؛ سریالی که در آن طبیعت سعی دارد باری دیگر کنترل همه چیز را به دست بگیرد. داستان Sweet Tooth گونه جدیدی از داستان‌های دیستوپی را در خود داده که به مخاطب امید می‌دهد.

می‌خواهیم مخاطبان به دنیای Sweet Tooth بیایند، جایی که زیبایی، امید و ماجراجویی وجود دارد. سریال داستان متنوعی دارد: شخصیت‌ها سوار قطار می‌شوند، کوهنوردی می‌کنند و از میان درختان جنگل رد می‌شوند. سریال ما درباره خانواده، خانه و داشتن امید به بشریت است.

بث شوارتز (Beth Schwartz) یکی دیگر از دست‌اندرکاران Sweet Tooth است. او در صحبت‌های خود به روند طولانی و پر فراز و نشیب ساخت اشاره کرد:

Sweet Tooth از سال ۲۰۱۶ میلادی در دست ساخت بوده و کمیک بوک‌ها هم مدت‌ها قبل از آن منتشر شده بودند اما فکر می‌کنم همه با سریال و داستانش ارتباط برقرار می‌کنند، حتی بیشتر از چیزی که اوایل ساخت سریال انتظار داشتیم.

وقتی پای تماشای سریال می‌نشینید، نسبت به آینده احساس امیدواری می‌کنید.

فصل اول سوئیت توث در تاریخ ۱۴ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۴ ژوئن) در دسترس مشترکان نتفلیکس قرار می‌گیرد.


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا