نخستین تیزر فصل دوم The Walking Dead: World Beyond به معرفی CRM می‌پردازد

قسمت‌های جدید احتمالا اواخر سال آینده پخش خواهند شد

نخستین تیزر فصل دوم The Walking Dead: World Beyond دقایقی قبل در وب سایت یوتیوب قرار گرفت. این ویدیو به معرفی CRM می‌پردازد.

AMC از یک سو قصد داشت دنیای واکینگ دد را گسترش دهد و از سوی دیگر، نمی‌خواست اشتباهات گذشته را تکرار کند. در حال حاضر، تعداد قابل‌توجهی از طرفداران معتقد هستند The Walking Dead و Fear the Walking Dead بیش از حد ادامه یافته‌اند. با در نظر گرفتن این موضوع، استودیوی آمریکایی دستور ساخت اسپین‌آف جدیدی را صادر کرد که پس از دو فصل به پایان می‌رسد. این سریال The Walking Dead: World Beyond نام داشته و اتفاقاتش حول محور شخصیت‌های کاملا جدیدی می‌چرخد. فصل اول که از ۱۰ قسمت تشکیل شده، هم اکنون به صورت کامل قابل‌مشاهده است.

داستان دومین اسپین‌آف The Walking Dead ده سال پس از شیوع ویروس و تبدیل شدن بخش عمده‌ی جمعیت انسان‌ها به زامبی جریان دارد. شخصیت‌های اصلی چهار نوجوان به نام‌های آیریس، هوپ، سایلس و التون هستند. آن‌ها اولین نسل از انسان‌ها به شمار می‌روند که تقریبا تمامی سال‌های زندگی خود را در مناطق امن گذرانده‌اند. از همین رو، چیزی درباره‌ی محیط بیرون و خطرهایی که در کمینشان نشسته نمی‌دانند. پروتاگونیست‌ها پناهگاه را ترک می‌کنند تا پدر آیریس و هوپ را بیابند که توسط Civic Republic اسیر گرفته شده است.

نخستین تیزر فصل دوم The Walking Dead: World Beyond دقایقی قبل در یکی از کانال‌های یوتیوب قرار گرفت. این ویدیو تنها ۳۰ ثانیه زمان داشته و به معرفی خلاصه‌وار Civic Republic Military می‌پردازد. اگرچه این سازمان در The Walking Dead و Fear the Walking Dead هم حضور داشته اما اطلاعات بسیار کمی درباره‌ی آن موجود است. تنها می‌دانیم نیروهایش بخشی از Civic Republic هستند که یک جامعه‌ی بزرگ است؛ جامعه‌ای که خود زیرمجموعه‌ی Alliance of the Three به شمار می‌رود. آن‌ها استبدادگر بوده و از امکانات بسیار زیادی هم برخوردار هستند. در ادامه می‌توانید دیالوگ‌های الیزابت کوبلک کنلل CRM را مطالعه کنید که در تیزر استفاده شده‌اند:

ما انرژی، آب، دارو، وسائل نقلیه، شورای تصمیم‌گیری، دادگاه، مدرسه، مراکز فرهنگی، واحد پولی، اقتصاد، کشاورزی، کارخانجات و قانون داریم. ما، آخرین نور جهان هستیم. ما، آخرین امید هستیم.

شخصیت‌های اصلی در جریان فصل اول The Walking Dead: World Beyond توانستند به مقصد مورد نظر برسند اما بدون شک پتانسیل‌های زیادی در داستان وجود دارد که هنوز به صورت تمام و کمال از آن‌ها استفاده نشده است؛ برای مثال، هنوز نمی‌دانیم Civic Republic به طور دقیق چه نوع سازمانی بوده، چطور مدیریت می‌شود و چه کسانی تصمیم‌گیرندگان اصلی آن هستند. علاوه بر این، World Beyond قرار است حکم یک زمینه‌چینی را برای فیلم‌های اختصاصی ریک گرایمز داشته باشد. تاکنون هیچ ارتباطی میان داستان و این شخصیت محبوب وجود نداشته است.

اینطور که به نظر می‌رسد، فیلمبرداری فصل دوم اوایل ۲۰۲۱ میلادی آغاز می‌شود تا قسمت‌های جدید برای پخش در اواخر همین سال آماده باشند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا