اولین نگاه به لباس کامل استرنج زمین 838 در فیلم Doctor Strange 2

کسی که تانوس را شکست داد..

فیلم Doctor Strange 2

در فیلم Doctor Strange 2 شاهد ورینت‌های مختلفی از شخصیت دکتر استرنج بودیم، اما به تازگی تصویری کامل‌تر از نسخه 838 آن منتشر شده است.

فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness درست همانطور که نامش خبر را از پیش می‌داد، ما را به جهان موازی برد تا با اتفاقات متفاوت و تازه‌ای از جهان سینمایی مارول ببرد. موضوع مولتی ورس در فاز چهارم MCU با سریال Loki شروع شد و سپس سایر آثار دنباله آن را گرفتند تا شاهد فیلم‌ها و سریال‌هایی باشیم که ماجرای جهان موازی را برای ما بیان می‌کنند. با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که فیلم Doctor Strange 2، در حال حاضر تنها اثر لایو اکشنی است که با داستان خود، یکی از شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول را به دنیای موازی برده است.

در این فیلم ما می‌بینیم که دکتر استیون استرنج (Stephen Strange) پس از وقایع Endgame دیگر لقب جادوگر اعظم (The Sorcerer Supreme) را ندارد و وانگ (Wong) جایگاه آن را برای خود گرفته است. با این حال، استرنج اخیرا کابوس‌های بسیاری می‌بیند و متوجه می‌شویم که این رویاها، در واقع زندگی نسخه‌های دیگر استرنج هستند که در قالب خواب می‌بیند. این در حالی است که او در یکی از این خواب‌ها کشته می‌شود و ورینت مرده را در جهان خود، یعنی زمین ۶۱۶ پیدا می‌کند.

اینکه انواع استرنج‌ها در فیلم Doctor Strange 2 حضور داشت، پتانسیل بسیار خوبی بود تا تفاوت بین جهان‌های موازی به تصویر کشیده شود. با این حال، هرکدام از این ورینت‌ها، قابلیت‌ها و داستان خاص خود را داشتند. اولین ورینت دفندر استرنج (Defender Strange) بود که توسط موجودی که به دست واندا کنترل می‌شد، به قتل رسید. ورینت خبیث استرنج هم در جهانی نابود شده زندگی می‌کرد. اما دکتر استرنج زمین ۸۳۸ چطور؟

تصویری کامل از ورینت ۸۳۸ دکتر استرنج در فیلم Doctor Strange 2

در این تصویر می‌توانید شاهد اولین نگاه به کاستوم کامل استیون استرنج از جهان ۸۳۸ باشید. این دنیای موازی، جایی بود که استرنج و چاوز پس از فرار از دست اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) به صورت اتفاقی به آن رسیدند و یک تیم ابرقهرمانی بزرگ، به نام ایلومیناتی (Illuminati) داشت.

در واقع ایلومیناتی تیمی از گزیده سایر تیم‌های ابرقهرمانی بود که شامل شخصیت‌های برجسته‌ای از جمله پروفسور ایکس (Professor X)، مستر فنتستیک (Mr. Fantastic)، کاپیتان کارتر (Captain Carter)، بلک بولت (Black Bolt) و همچنین کاپیتان مارول (Captain Marvel) می‌شد. اما در کنار این اعضا، نفر آخر در تیم شخصیت استیون استرنج بود که در این جهان به عنوان یک قهرمان بزرگ و کسی که تانوس را شکست داده بود شناخته می‌شد و یک راز بسیار بزرگ داشت.

استرنج در این جهان از دارک هولد (Darkhold) استفاده کرد؛ چیزی که باعث شد تا او هم مثل واندا زمین ۶۱۶ شرور شود و تیم ایلومیناتی، چاره‌ای به جز کشتن او نداشته باشند. این استرنج به گفته کاپیتان کارتر در یکی از صحنه‌های فیلم Doctor Strange 2 به نظر خیلی مغرور بوده و قصد داشته تا خود به تنهایی جلوی تانوس (Thanos) را بگیرد. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که حتی لباس او هم با استرنج زمین ۶۱۶ فرق می‌کند و شنل او نیز آبی رنگ است!

در تصویر بالا، می‌توانید چهره استیون استرنج زمین ۸۳۸ را کامل‌تر ببینید. او پس از شکست دادن تانوس و تسخیر شدن توسط دارک هولد، توسط بلک بولت کشته شد. اما پس از مرگ، حقیقت از مردم جهان ۸۳۸ پنهان شد تا اهل زمین او را به عنوان قهرمانی که تانوس را شکست داده است بشناسند و مجسمه او را در شهر بنا کنند.

3.9 7 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا