#مهسا_امینی

اولین ویدیوی سریال Halo در کنفرانس ViacomCBS به نمایش درآمد

البته اجازه ندارید ببینید!

اولین ویدیوی سریال Halo در کنفرانس ViacomCBS به نمایش درآمد سورنا رضایی ۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹
اولین ویدیوی سریال Halo

شرکت ویاکام‌سی‌بی‌اس در جریان کنفرانس آنلاین اخیر خود اولین ویدیوی سریال Halo را برای تعدادی بینندگان پخش کرد.

امبلین تلویژن که به استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) تعلق دارد، در سال ۲۰۱۳ میلادی با ایکس‌باکس اینترتینمنت و سی‌بی‌اس وارد همکاری شد تا یک سریال بر اساس فرنچایز هیلو بسازد. شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و پروژه‌ی مزبور چند سالی را در فازهای ابتدایی ساخت گرفتار شد. در این حین، ایکس‌باکس اینترتینمنت منحل و شوتایم به عنوان شریک جدید به پروژه اضافه شد. این شبکه‌ی آمریکایی همچنین وظیفه‌ی پخش را بر عهده گرفت و دستور داد فصل اول در قالب ۱۰ قسمت ساخته شود؛ رقمی که بعدها به ۹ کاهش یافت.

ویاکام‌سی‌بی‌اس که شرکت مادر استودیوی سی‌بی‌اس به شمار می‌رود، چندی پیش یک کنفرانس مالی برگزار کرد تا اطلاعاتی را درباره‌ی عملکرد تجاری و همچنین برنامه‌های آینده به اشتراک بگذارد. در جریان لایو استریم، اولین ویدیوی سریال Halo به نمایش درآمد. مسئولان لایو استریم در هنگام نمایش ویدیو دسترسی بیشتر حاضران را قطع کرده و برایشان تنها صفحه‌ای آبی رنگ را نشان دادند. اینطور که به نظر می‌رسد، ویدیوی مزبور فقط برای سهامداران شرکت پخش شد. ویاکام در جریان کنفرانس خود هیچ اشاره‌ای به انتشار آنلاین ویدیو نداشت. با این حال، اتفاق مزبور را می‌توان رویداد مثبتی در نظر گرفت.

نمایش اولین ویدیوی سریال Halo در کنفرانس اخیر ویاکام سی‌بی‌اس نشان می‌دهد پروژه به مرحله‌ای از ساخت رسیده که تمام یا بخش‌هایی از آن قابل‌پخش هستند. در نتیجه، فاصله‌ی زمانی زیادی با انتشار اولین تصاویر و تریلرهای رسمی نداریم. در ضمن، شرکت آمریکایی قبل از نمایش ویدیو گفت اقتباس سریالی هیلو به جای شوتایم از سرویس استریم پارامونت پلاس پخش خواهد شد که در تاریخ ۱۴ اسفند (مصادف با چهار مارس) راه‌اندازی می‌شود. اتخاذ چنین تصمیمی از سوی مدیران ویاکام‌سی‌بی‌اس اقدام هوشمندانه‌ای بوده است. هیلو، یک نام مشهور بوده و طرفداران فراوانی در سراسر جهان دارد. پخش اولین سریال لایو اکشنش از طریق پارامونت پلاس بدون شک به افزایش چشمگیر مشترکان منجر خواهد شد.

در حال حاضر هیج گونه اطلاعاتی از داستان سریال Halo موجود نیست. با این حال، به واسطه‌ی جزئیات موجود از تیم بازیگری می‌دانیم اتفاقات حول محور مستر چیف می‌چرخند. پابلو شرایبر (Pablo Schreiber) که سابقه‌ی نقش‌آفرینی در سریال‌های American Gods و Orange Is the New Black در پرونده‌اش دیده می‌شود، به عنوان جان-۱۱۷ جلوی دوربین ظاهر می‌شود. ناتاشا مک‌الهون (Natascha McElhone) دیگر چهره‌ی حاضر در پروژه است. او نقش دکتر کاترین هلزی را بر عهده دارد که مسئول ساخت ابرسربازها به منظور مقابله با تهدیدها است. جن تیلور (Jen Taylor) هم جای کورتانا صحبت می‌کند.

جن تیلور در سال ۱۹۹۳ میلادی وارد حوزه‌ی صداپیشگی شد و طی این مدت در بازی‌های ویدیویی مختلفی از جمله Left 4 Dead و Dota 2 حضور داشته است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا