خبری از پرداخت درون برنامه‌ای در FIFA Volta نخواهد بود

تهیه کننده‌ی بازی خبر نبود Microtransactions در مود FIFA Volta داد

خبری از پرداخت درون برنامه‌ای در FIFA Volta نخواهد بود نیکان صبوری ۰ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
پرداخت درون برنامه‌ای در بازی FIFA Volta

با توجه به گفته‌های تهیه کننده بازی FIFA 20، پرداخت درون برنامه‌ای در FIFA Volta یه هنگام عرضه‌ی آن، وجود نخواهد داشت و تمام آیتم‌ها با رد کردن مراحل و چالش‌ها آزاد می‌شود.

یکی از بزرگترین و جذاب‌ترین مود‌های FIFA 20 با نام Volta شناخته می‌شود که شباهت‌های زیادی به FIFA Street دارد. در این مود بازیکن می‌تواند فوتبالیست خود را با آیتم‌های تزئینی شخصی سازی کرده و در بخش داستانی و آنلاین استفاده کند.

جف آنت‌وی (Jeff Antwi) تهیه کننده عنوان FIFA 20 در خصوص Microtransactions (پرداخت درون برنامه‌ای) مود Volta اعلام کرد:

فعلا هیچ گونه طرحی برای پرداخت درون بازی به هنگام عرضه برای مود FIFA Volta وجود ندارد و چیزی‌هایی که در این حالت بدست می‌آورید، تماماً از چالش‌های خود بازی است.

Volta Coins پول داخل بازی این مود است که برای آزاد کردن آیتم‌های تزئینی، استفاده می‌شود. تنها راه دریافت این سکه‌ها، کامل کردن یک  Match یا چالش داخل بازی است. اگر چالش یا Match سخت‌تر باشد میزان دریافت Volta Coins به نسب سختی آن بیشتر خواهد بود.

جف آنت‌وی تایید کرد که فعلا خبری از Season Pass نیست. همچنین چالش‌های دوره‌ای برای FIFA Volta در نظر گرفته شده که تقریباٌ هر ماه این چالش‌ها آپدیت می‌شود.

با جمع بندی تمام این گفته‌ها و نبود پرداخت درون برنامه‌ای در مود FIFA Volta، می‌توان نتیجه گرفت که الکترونیک آرتز (Electronic Arts) به دنبال جذب رضایت طرفداران خود است. همچنین الکترونیک آرتز برای جذب مخاطبین جدید، استفاده از سیستم پرداخت درون برنامه‌ای، خودداری کرده که حرکت هوشمندانه‌ای محسوب می‌شود.

به طور کلی با توجه آمار و ارقام، پرداخت درون برنامه‌ای در بازی‌ها باعث ایجاد ناراحتی بین طرفداران و ناشر می‌شود. جف آنت‌وی می‌گوید که موفقیت از دید تیم سازنده زمانی است که طرفداران مود FIFA Volta را سرگرم کننده و جذاب بدانند.

بازی FIFA 20 در تاریخ 5 مهر (27 سپتامبر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا