1%
  • 0/10

بازی FIFA 25 توسط شرکت توکی گیمز ساخته می‌شود

تلاش فیفا برای احیای فرنچایز

بازی FIFA 25 توسط شرکت توکی گیمز ساخته می‌شود ۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی FIFA 25

شواهد امر گویای این موضوع است که فدراسیون فیفا در حال حاضر با همکاری شرکت توکی گیمز مشغول ساخت بازی FIFA 25 است.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که قرارداد همکاری الکترونیک آرتز با فدراسیون بین المللی فوتبال به پایان رسیده است. در پی این موضوع، شرکت EA بعد از دو دهه نام مجموعه شبیه‌ساز فوتبال خود را از فیفا به EA Sports FC تغییر داد و به تنهایی به توسعه فرنچایز ادامه می‌دهد.

در همین راستا، فدراسیون بین‌المللی فوتبال نیز اعلام کرد که به دنبال همکاری با استودیوهای بازی‌سازی و شرکت‌های ناشر معروف است تا این بار بدون دخالت الکترونیک آرتز، شبیه‌ساز فوتبال خود را بسازد. حال بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها، به نظر می‌رسد که این فدراسیون بر سر ساخت بازی نامبرده با شرکت توکی گیمز وارد همکاری شده است.

طبق گزارش اخیر افشاگر Kurakasis، اینسایدر قابل اعتماد صنعت بازی‌ها در گزارشی خاطرنشان کرد که شرکت توکی گیمز وظیفه ساخت بازی FIFA 25 را برعهده گرفته است. البته، هنوز جزئیاتی از این عنوان در دسترس نیست، اما با توجه به اینکه این کمپانی سابقه زیادی در توسعه عناوین ورزشی دارد، انتخاب آن توسط فیفا منطقی به نظر می‌رسد.

دقت داشته باشید که این ادعا هنوز توسط منابع رسمی تایید نشده و ساخت بازی فوتبال توسط توکی گیمز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این حال، با توجه به سوابق پیشین این افشاگر، تحقق آن چندان دور از ذهن نیست؛ به خصوص که فدراسیون بین‌المللی فوتبال به طور جدی قصد ارائه بازی ویدیویی فوتبال دارد.

جانی اینفانتینو، رئیس کل فیفا پیش‌تر اعلام کرده بود که بازی جدید فوتبال این فدراسیون تنها اثری است که نام و اعتبار برند فیفا را یدک خواهد کشید. به گفته این فدراسیون، فیفا یک برند ماندگار و رسمی برای بازی‌های فوتبال است. اینفانتینو معتقد است که از این پس کماکان بازی‌های جدید مجموعه با نام‌های فیفا ۲۵، فیفا ۲۶ و… روانه بازار می‌شوند و این فرنچایز تا ابد بهترین بازی شبیه‌ساز فوتبال خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments