#مهسا_امینی

بازی FIFA 21 از قابلیت کراس‌پلی پشتیبانی نخواهد کرد

با خرید نسخه‌ی نسل هشتمی، یک نسخه‌ی نسل نسل نهمی از بازی را به صورت رایگان دریافت کنید

کراس‌پلی FIFA 21

با اعلام الکترونیک آرتز، خبری از قابلیت کراس‌پلی در بازی FIFA 21 نخواهد بود.

بازی فیفا 21، امسال به عنوان یک بازی بین نسلی منتشر خواهد شد؛ چرا که علاوه بر عرضه‌ی بازی روی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان، این عنوان روی کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس هم قابل تجربه خواهد بود. در همین راستا، سازندگان شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts)، تحت پروتکل‌ها و محدودیت‌های بهداشتی بسیاری به دلیل شیوع کووید-۱۹ یا همان ویروس کرونا، در حال توسعه‌ی بازی هستند. تا به اینجا قابلیت‌ها و امکانات جدید زیادی برای بازی معرفی شده است، با این حال EA اعلام کرده که نسخه‌ی جدید «فیفا» باز هم از ویژگی کراس‌پلی پشتیبانی نخواهد کرد؛ این بدین معنی است که گیمرهای پلتفرم‌های مختلف نمی‌توانند با یکدیگر به تجربه‌ی آنلاین بازی بپردازند.

همچنین، سازندگان بازی اعلام کردند که FIFA 21 علاوه بر کراس‌پلی، از قابلیت کراس جنریشن هم پشتیبانی نخواهد کرد؛ برای مثال، گیمرهای کنسول پلی‌استیشن 4، نمی‌توانند با دارندگان پلی‌استیشن 5 برای تجربه‌ی بازی به صورت آنلاین اقدام کنند و همچنان تجربه‌ی بخش‌های آنلاین بازی محدود به کاربران کنسول خودتان خواهد بود. با تمامی این تفاسیر، شما می‌توانید با خرید نسخه‌ی نسل هشتمی FIFA 21، به صورت رایگان نسخه‌ی نسل نهمی بازی را هم دریافت کنید و همچچنین تمامی دستاوردهای خودتان را در بخش Ultimate Team به نسخه‌ی نسل جدید انتقال دهید.

بازی FIFA 21، در تاریخ ۶ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۵ مهرماه ۱۳۹۹) به صورت رسمی برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید اولین تریلر منتشر شده از بازی فیفا 21 را در وب سایت سرگرمی، مشاهده کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا