سه بازی محبوب دیگر به لیست سرویس PS Now اضافه شد

دیگر جای The Evil Within در این سرویس خالی نیست

سه بازی محبوب دیگر به لیست سرویس PS Now اضافه شد مهسا سپاهی ۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
PS Now - The Evil Within

بازی‌های The Evil Within، Cities: Skylines و LEGO Worlds در لیست بازی‌های PS Now ماه فوریه سال ۲۰۲۰ قرار گرفتند.

هر ماه با افزایش و توسعه بازی‌های موجود در لیست PS Now، کاربران کنسول پلی‌استیشن قدرت انتخاب بیشتری از بین بازی‌های متفاوت ارائه شده در این سرویس خواهند داشت. هم‌اکنون با اضافه شدن The Evil Within ،Cities: Skylines و LEGO Worlds این لیست بزرگ‌تر شده و می‌توان این عنوان‌ها را از PS Now دانلود و به صورت آنلاین از آن‌ها استفاده کرده و به استریم کردن آن‌ها پرداخت. این بازی‌ها به لیست ۸۰۰ اثر که شامل Horizon: Zero Dawn و Uncharted: The Lost Legacy می‌شود، اضافه شده‌اند.

The Evil Within یک بازی ترسناک روان‌شناختی از خالق Shinji Mikami ،Resident Evil، است. این اثر شدیدا به عناصر مورد نیاز برای بقا اهمیت داده و شما را وادار به اکتشاف و سنجیدن شرایط موجود برای استفاده بهینه از مهمات می‌کند. Cities: Skylines یک بازی ساده دارای ساخت و ساز است که به بازیکنان اجازه می‌دهد شهرهای خود را با نهایت پیچیدگی از جاده‌ها، اقتصاد شهری و سیستم حمل و نقل، طراحی کنند. در نهایت LEGO Worlds یک بازی کودکانه است که به‌نظر می‌رسد نسخه لگو شده بازی ماینکرفت بوده و می‌توان با استفاده از آجرهای لگو به ساخت و ساز در آن پرداخت. دنیای این بازی نسبت به بقیه نسخه‌های آن، که ممکن است با آن‌ها آشنایی داشته باشید، وسیع‌تر بوده و یک عنوان جهان‌باز محسوب می‌شود که در ۴ آگوست (۳۰ مرداد ۱۳۹۹) در سرویس PS Now در دسترس قرار می‌گیرد. هنوز تاریخ مشخصی برای قرارگیری The Evil Within و Cities: Skylines در این سرویس معین نشده است.

با کاهش چشم‌گیر قیمت عضویت در PS Now، این سرویس بیش از یک میلیون دنبال کننده فعال را تا پایان سال گذشته به خود جذب کرد. در گذشته برای عضویت سالیانه در این سرویس شما باید مبلغی حدود ۹۹.۹۹ دلار پرداخت می‌کردید که این مبلغ به ۵۹.۹۹ دلار کاهش یافت. شرکت سونی این سرویس را برای کنسول پلی‌استیشن 5 به‌کار خواهد گرفت اما هنوز ساز و کار آن با سیستم جدید مشخص نشده است. در سال ۲۰۱۹ شرکت سونی بیشترین دنبال کننده را به خود جذب کرد و قطعا این کاربران به استفاده از سرویس PS Now ادامه خواهند داد.

پلی‌استیشن با استفاده از این سیستم به شما اجازه دسترسی به دنیای وسیعی از بازی‌های پلی‌استیشن 2، پلی‌استیشن 3 و پلی‌استیشن 4 را داده و می‌توانید آن‌ها را از طریق رایانه‌های خانگی یا پلی‌استیشن 4 استریم کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا