#مهسا_امینی

تاریخ انتشار نیمه دوم فصل هفتم Fear the Walking Dead اعلام شد

منتظر بازگشت یک کاراکتر قدیمی باشید

تاریخ انتشار نیمه دوم فصل هفتم Fear the Walking Dead

شبکه AMC ساعاتی قبل به انتظارها پایان داده و تاریخ انتشار نیمه دوم فصل هفتم Fear the Walking Dead را اعلام کرده است.

The Walking Dead یکی از سریال‌های بسیار موفق AMC بوده که تلاش شخصیت‌های مختلف برای بقا در یک جهان پساآخرالزمانی را به تصویر می‌کشد. در جریان سریال متوجه می‌شویم یک ویروس مرگبار در میان انسان‌ها شیوع یافته و بخش عمده جمعیتش را به زامبی تبدیل کرده است. با این حال، نحوه شیوع ویروس مورد کندوکاو قرار نمی‌گیرد. در راستای پاسخ به سوال، AMC تصمیم گرفت اسپین آف واکینگ دد را با نام Fear the Walking Dead ساخته و روی آنتن ببرد. اتفاقات این سریال روی خانواده کلارک تمرکز دارد که در لس آنجلس ساکن بوده و مانند هر خانواده‌ای درگیر مشکلات مختلفی است. در همین حین، یک ویروس شیوع یافته و آن‌ها مجبور می‌شوند سفری برای یافتن یک سرپناه امن را آغاز کنند.

Fear the Walking Dead نخستین بار در سال ۲۰۱۵ میلادی روی آنتن رفت و تاکنون ۷ فصل از آن ساخته شده است. در قسمت‌های پیشین شاهد شلیک یک موشک هسته‌ای و انفجار آن بودیم؛ اتفاقی که علی‌رغم تلاش‌های شخصیت‌های اصلی رخ داد. در پی انفجار، ویکتور استرند از شرایط به وجود آمده نهایت استفاده را برده و با کمک هاوارد کنترل یک برج را در دست گرفت. او بنا به دلایلی یک امپراتوری تشکیل داده و به هر فردی اجازه ورود به تاسیساتش را نمی‌دهد. در همین حین، آلیشیا کلارک بیکار ننشسته و برای گرفتن برج آماده می‌شود. به هر حال، انفجار موشک هسته‌ای باعث شده بقا روی سطح زمین بسیار سخت باشد. در ضمن، آلیشیا تنها نبوده و دیگر شخصیت‌های اصلی داستان همراهی‌اش می‌کنند.

شبکه AMC ساعاتی قبل تاریخ انتشار نیمه دوم فصل هفتم Fear the Walking Dead را اعلام کرده است. بر این اساس، روند پخش قسمت‌های جدید از تاریخ ۲۸ فروردین سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۱۷ آوریل سال ۲۰۲۲ میلادی) آغاز خواهد شد. آن دسته از افرادی هم که اشتراک سرویس AMC Plus دارند می‌توانند از تاریخ ۲۱ فروردین (مصادف با ۱۰ آوریل) پای تماشای قسمت مزبور بنشینند. در ضمن، نیمه اول فصل هفتم بین اکتبر و دسامبر سال جاری میلادی پخش شد و دارای ۸ قسمت بود. با در نظر گرفتن این نکته، پیش‌بینی می‌شود نیمه دوم فصل هفتم هم در قالب ۸ به تصویر کشیده خواهد شد.

تاریخ انتشار نیمه دوم فصل هفتم Fear the Walking Dead
مدیسون کلارک

اخبار جدیدی که با محوریت Fear the Walking Dead اعلام شده، به همین یک مورد خلاصه نمی‌شود. AMC در جریان قسمت اخیر برنامه تلویزیونی Talking Dead رسما اعلام کرد اسپین آف واکینگ دد برای فصل هشتم بازمی‌گردد. در حال حاضر اطلاعاتی پیرامون زمان فیلمبرداری یا انتشارش در دسترس نیست. با این حال، تایید شده مخاطبان در فصل هشتم با مدیسون کلارک تجدید دیدار می‌کنند. او طی چهار فصل ابتدایی سریال یکی از شخصیت‌های مهم بود تا اینکه خودش را قربانی کرد تا دیگران زنده بمانند. البته مرگ او نمایش داده نشد اما با توجه به اتفاقاتی که رخ داد، مخاطبان به این نتیجه رسیده بودند که مدیسون جان خود را از دست داده است.

کیم دیکنز (Kim Dickens) نقش مدیسون کلارک را در سریال Fear the Walking Dead بر عهده داشت. او که در قسمت اخیر برنامه تلویزیونی Talking Dead حضور داشت، در بخشی از صحبت‌های خود فاش کرد از یک سال پیش می‌دانست مدیسون در فصل هشتم بازخواهد گشت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا