برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تصویر پشت صحنه هشتاد و یکمین قسمت Fear the Walking Dead را اینجا مشاهده کنید

رویایی که هرگز به حقیقت نخواهد پیوست

تصویر پشت صحنه هشتاد و یکمین قسمت Fear the Walking Dead را اینجا مشاهده کنید ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
هشتاد و یکمین قسمت Fear the Walking Dead

حساب رسمی واکینگ دد در شبکه اجتماعی اینستاگرام اخیرا تصویر پشت صحنه هشتاد و یکمین قسمت Fear the Walking Dead را به اشتراک گذاشت.

سریال The Walking Dead در ژانر ترسناک و زیرژانر پسا آخرالزمانی ساخته شده و به ماجراجویی گروهی از شخصیت‌ها پس از شیوع یک ویروس بسیار خطرناک می‌پردازد. محصول شبکه AMC هرگز نحوه شروع ویروس و ریشه‌هایش را مورد کندوکاو قرار نداد. از همین رو، گروهی از مخاطبان پروپاقرص سریال می‌خواستند بدانند تمامی این اتفاقات از کجا و چگونه شروع شده است. مدیران شبکه که به خوبی از چنین خواسته‌ای مطلع بودند، تصمیم گرفتند دستور ساخت یک اسپین‌آف را صادر کنند. این پروژه فازهای تولید را با نام Cobalt پشت سر گذاشت و نهایتا با نام Fear the Walking Dead روی آنتن رفت.

Fear the Walking Dead به هیچ وجه نتوانست از لحاظ کیفیت یا محبوبیت در سطح The Walking Dead ظاهر شود. با این حال، موفق شد طرفداران خود را در سراسر جهان به دست آورد. به همین دلیل، AMC به ساخت ادامه‌اش چراغ سبز نشان داد و تا به این لحظه هم مجموعا شش فصل از آن منتشر شده است. فصل ششم از ۱۶ قسمت تشکیل شده و تاکنون ۱۲ قسمت از آن روی آنتن رفته است. چهار قسمت باقی مانده به فاصله هفت روز پخش خواهند شد تا فصل جاری در اواسط ژوئن به انتهای خود برسد.

شبکه اجتماعی اینستاگرام اخیرا تصویر پشت صحنه هشتاد و یکمین قسمت Fear the Walking Dead را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت. این قسمت چندی پیش روی آنتن رفت و اتفاقاتش در یک دنیای خیالی رخ می‌دهد. از همین رو، بازیگران اصلی به واسطه گریم پیر شده‌اند. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

[در صورت عدم تماشای قسمت اخیر از خواندن پاراگراف پیش رو خودداری کنید] هشتاد و یکمین قسمت Fear the Walking Dead با نمایش آینده آغاز می‌شود؛ آینده‌ای که در آن گریس موفق شده فرزند خود را به دنیا آورده و او حالا دختری نوجوان است. نه تنها دخترش شرایط بسیار خوبی دارد، بلکه باقی اعضای گروه هم از سلامتی برخوردار هستند. گریس در ادامه متوجه می‌شود چیزی که می‌بیند خیال بوده و او در پی انفجاری که رخ داد بی‌هوش شده است. پس از رخ دادن اتفاقاتی، گریس به هوش می‌آید اما دخترش در اثر جذب تششعات هسته‌ای کشته شده است. بدین ترتیب، رویایی که گریس دید هرگز به حقیقت نخواهد پیوست.

هشتاد و دومین قسمت Fear the Walking Dead در تاریخ ۲۶ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ مه) پخش خواهد شد. در ضمن، فصل هفتم به صورت رسمی تایید شده و قرار است اواخر سال جاری میلادی روی آنتن برود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments