سومین اسپین‌آف Fear the Walking Dead توسط AMC ساخته می‌شود

تنها و گرفتار در یک زیردریایی

سومین اسپین‌آف Fear the Walking Dead

شبکه‌ی AMC ساعاتی قبل از سومین اسپین‌آف Fear the Walking Dead رونمایی کرد که با نام Dead in the Water عرضه خواهد شد.

پس از اینکه The Walking Dead نخستین بار در سال ۲۰۱۰ میلادی روی آنتن رفت و به محبوبیت زیادی دست یافت، تعدادی از طرفداران از AMC درخواست کردند با ساخت اثری نحوه‌ی پخش شدن ویروس مرگبار و روند نابودی تمدن بشریت را به تصویر بکشد. درخواست‌های متعدد نهایتا به ساخت یک اسپین‌آف منجر شد که امروزه با نام Fear the Walking Dead شناخته می‌شود. این سریال به هیچ وجه نتوانست در زمینه‌ی بازخوردها یا بازدید موفقیت‌های واکینگ دد را تکرار کند اما طرفدارانش به حدی بودند که پخش آن همچنان ادامه دارد. در حال حاضر فصل هفتم FTWD مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد تا برای پخش در سال جاری میلادی آماده شود.

AMC ساعاتی قبل از سومین اسپین‌آف Fear the Walking Dead تحت عنوان Dead in the Water رونمایی کرده است. این اثر درباره‌ی خدمه‌ی یک زیردریایی هسته‌ای است که همزمان با شیوع ویروس مرگبار، تعدادی از نیروهایش به زامبی تبدیل شده و یک بحران ایجاد می‌شود. در چنین شرایطی، ارتباط با خشکی قطع شده و بازماندگان باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا راهی برای نجات بیابند. شبکه‌ی آمریکایی طی سال‌هایی که از پخش FTWD می‌گذرد، دو اسپین‌آف با نام‌های Fear the Walking Dead: Flight 462 و Fear the Walking Dead: Passage ساخته و آن‌ها را از طریق وب سایت رسمی خود در دسترس علاقه‌مندان قرار داده بود. DITW شرایط مشابهی داشته و به صورت اینترنتی منتشر خواهد شد.

اندرو چمبلیس (Andrew Chambliss) و ایان گلدبرگ (Ian Goldberg) به عنوان شورانرهای Dead in the Water انتخاب شده‌اند. اسکات گیمپل (Scott Gimple) هم یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی سریال خواهد بود. او از سوی AMC به عنوان مدیر ارشد محتوای دنیای واکینگ دد انتخاب شده است. جیکوب پینیون (Jacob Pinion) هم وظیفه‌ی نوشتن  فیلمنامه‌ها را بر عهده گرفته است. در پرونده‌ی هنری او نام‌های مختلفی دیده می‌شود که برای مثال می‌توان به قسمت Damage From the Inside سریال Fear the Walking Dead اشاره کرد.

اسکات گیمپل، در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود گفته بود تیم واکینگ دد برنامه‌های زیادی برای ساخت مینی سریال‌های متعدد به منظور روایت داستان‌های مستقل دارد. از همین رو، بدون شک در آینده شاهد موارد بیشتری مانند Dead in the Water خواهیم بود. در ضمن، تا به این لحظه اطلاعاتی از تیم بازیگری یا بازه‌ی انتشار سومین اسپین‌آف Fear the Walking Dead در دسترس قرار نگرفته است.

3 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا