تاریخ انتشار بازی Fast & Furious Crossroads به‌زودی اعلام خواهد شد

برنامه رسمی Bandai Namco برای اعلام تاریخ انتشار در هفته‌های پیش رو

زمان تاریخ انتشار بازی Fast & Furious Crossroads

با اعلام شرکت Bandai Namco، تاریخ انتشار بازی Fast & Furious Crossroads طی هفته‌های آینده رسما اعلام خواهد شد.

اگر به خاطر داشته باشید، در ابتدا قرار بود بازی ویدیویی «سریع و خشن» با نام Fast & Furious Crossroads در ماه می به طور همزمان با قسمت نهم فیلم سریع و خشن منتشر شود؛ با این وجود، به دلیل شیوع ویروس کرونا یا همان کووید-۱۹، اکران فیلم یک سال به تعویق افتاد. به دنبال این موضوع، تاریخ انتشار بازی Fast & Furious Crossroads هم نامشخص اعلام شد.

حالا، بعد از اعلام به تعویق افتادن انتشار بازی، شرکت باندای نامکو و استودیو سازنده‌ی آن یعنی Slightly Mad Studios از برنامه‌های خودشان برای تاریخ انتشار جدید بازی پرده برداری کردند و احتمالا این صحبت‌های ناشر و سازنده‌ی Fast & Furious Crossroads به شایعات پیرامون تاریخ عرضه‌ی بازی، خاتمه دهد.

با اعلام رسمی Bandai Namco، طی هفته‌های پیش رو این شرکت به صورت رسمی، تاریخ انتشار بازی Fast & Furious Crossroads را اعلام خواهد کرد. بر این اساس، احتمالا شایعاتی که در رابطه با عرضه‌ی بازی در ماه می سال جاری به گوش می‌خورد منتفی باشد، چرا که در حال حاضر در اوایل ماه می به سر می‌بریم و بعید به نظر می‌رسد که در آخر این ماه میلادی انتشار بازی باشیم.

تا به اینجا، تمام چیزی که از Fast & Furious Crossroads دیدیم، یک تریلر رونمایی از بازی بوده که در آن شاهد حضور ستاره‌ی فیلم‌های این سری، وین دیزل بودیم. Crossroads بازی جدیدی است که بر اساس فیلم‌های پرطرفدار مجموعه‌ی Fast & Furious در دست ساخت قرار دارد و در تاریخ نامعلومی برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. با توجه به تریلر منتشر شده از بازی، احتمالا در Fast & Furious Crossroads مثل فیلم‌های این سری شاهد صحنه‌های اکشن و پر زد و خورد زیادی در کنار مسابقات رانندگی خیابانی باشیم. این انتظار می‌رود تا سازندگان یک محصول نهایی با کیفیت را با توجه به پتانسیل بالای بازی، در دسترس گیمرها قرار دهند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا