پوستر جدیدی از فیلم Fast & Furious 9 توسط وین دیزل منتشر شد

دام در این قسمت بیشتر از همیشه درگیر گذشته‌اش می‌شود

پوستر فیلم Fast & Furious 9

بازیگر نقش اصلی فیلم Fast & Furious 9 یعنی وین دیزل، پوستر جدیدی از این اثر سینمایی را در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد.

فیلم F9 دنباله‌ی مستقیم سری Fast & Furious است که اولین بار در سال ۲۰۰۱ توسط شرکت یونیورسال روی پرده‌‌های سینما اکران شد. همان طور که می‌دانید، ماه گذشته اولین تریلر از نهمین قسمت فیلم سریع و خشن منتشر گردید. تریلر با این‌که اطلاعات زیادی به مخاطب ارائه نمی‌‌دهد، اما می‌توان سرنخ‌هایی از داستان فیلم را متوجه شد. فیلمبرداری این اثر سینمایی در اواسط ماه نوامبر به اتمام رسیده و حال وین دیزل بازیگر نقش «دامینیک تورتو» پوستر جدیدی از فیلم را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است.

پوستر منتشر شده جزئیات زیادی ندارد که بتوان در خصوص آن بحث کرد. چیزی که در عکس جلب توجه می‌کند، گردن‌بند دامینیک است که به نظر می‌رسد یکی از آیتم‌های مهم این فیلم خواهد بود. خود وین دیزل در مصاحبه‌ای در خصوص این گردن‌بند گفت:

این یکی از آیتم‌های مورد نیاز است که بتوان با آن کار‌های دیوانه کننده‌ای انجام داد.

در تریلر پخش شده دیدیم که دامینیک و همسرش، لتی اورتیز گردن‌بند را به پسرشان برایان تقدیم می‌کنند. حال به نظر می‌رسد که زندگی آرام دام با بازگشت برادر کوچک‌ترش جیکوب به هم می‌ریزد و همین باعث ایجاد سلسله اتفاقاتی می‌شود که با اکران فیلم شاهد آن‌ها خواهیم بود.

از بازیگران این فیلم می‌توان به بازگشت وین دیزل و میشل رودریگز اشاره کرد و نقش برادر کوچک‌تر دامنیک یعنی جیکوب را جان سینا بازی می‌کند. ترسی گیبسون، لوداکریس، جوردانا بروستر، سانگ کانگ، هلن میرن و شارلیز ترون از دیگر هنرپیشگان این عنوان هستند.

فیلم سینمایی Fast & Furious 9 که با نام F9 هم شناخته می‌شود، در تاریخ  ۲ خرداد ۱۳۹۹ (۲۲ می ۲۰۲۰) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا