ساخت فیلم Fast & Furious 12 تایید شد

آغاز یک سه گانه

ساخت فیلم Fast & Furious 12 تایید شد حمید توحیدلو ۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینمای جهان
ساخت فیلم Fast and Furious 12

وین دیزل، ستاره مجموعه فیلم های سریع و خشن در پیامی از آغاز یک سه گانه و ساخت Fast & Furious 12 خبر داد.

مجموعه فیلم‎‌های سینمایی سریع و خشن به لطف نمایش صحنه‌های اکشن حول اتومبیل‌ها و تعقیب و گریزهای نفس‌گیر، از همان ابتدا به محبوبیت بی‌نظیری دست پیدا کرد که در حال حاضر جدیدترین قسمت آن تحت عنوان فست ایکس (Fast X) طی روزهای آینده روی پرده سینماها می‌رود.

در همین راستا، مدتی پیش اولین نمایش فرش قرمز فیلم سریع و خشن با حضور جمعی از دست‌ اندرکاران، بازیگرها و تماشاگرها برگزار شد که در جریان این مراسم، وین دیزل، در گفت‌وگویی خاطرنشان کرد که پایان‌بندی این سری در سه قسمت رقم می‌خورد که فیلم سینمایی Fast X در واقع اولین قسمت از یک سه گانه بوده و به دنبال آن، فیلم Fast & Furious 11 و Fast & Furious 12 نیز ساخته خواهد شد.

وین دیزل در این زمینه توضیح می‌دهد:

در حالی که نمی‌توانم اطلاعات زیادی در این باره به اشتراک بگذارم، اما باید بگویم که در ابتدای ساخت فیلم فست ایکس از ما درخواست شده بود که پایان‌بندی این سری در دو قسمت رقم بخورد. با این حال، زمانی که استودیو این فیلم را مشاهده کرد، اذعان داشت که پرونده سری سریع و خشن را در قالب یک سه گانه به پایان برسانیم.

دقت داشته باشید که شرکت یونیورسال هنوز به طور رسمی ساخت سه گانه سریع و خشن را تایید نکرده، اما با توجه به اینکه وین دیزل یکی از شخصیت‌های اصلی مجموعه به شمار می‌رود، می‌توان اظهارات او را پذیرفت. با این حال، هنوز جزئیاتی از زمان آغاز روند فیلم‌برداری دوازدهمین قسمت این سری (قسمت پایانی) در دسترس نیست.

لازم به ذکر است که فیلم Fast X در روز ۲۹ اردیبهشت ماه (۱۹ ماه می) توسط شرکت یونیورسال روی پرده سینماها می‌رود. داستان این فیلم مبارزه دومینیک تورتو با دانته ریس، با نفش آفرینی جیسون موموآ را روایت می‌کند.

3.5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا