#مهسا_امینی

تماشا کنید: بازی فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی معرفی شد

به تصویر کشیدن رشادت‌های یاران شهید قاسم سلیمانی در برابر نیروهای تروریستی داعش

به گزارش سرگرمی به نقل از خبرگزاری مهر، شرکت منادیان بصریت به صورت رسمی از بازی رایانه‌ای فرمانده مقاومت نبرد آمرلی رونمایی کرد.

یک بازی اکشن و مهیج که داستان آن روایتگر محاصره ۸۰ روزه شهر آمرلی توسط  گروه تروریستی داعش و سپس آزادسازی آن تحت فرماندهی شهید قاسم سلیمانی است. ساخت این بازی حدودا دو سال پیش آغاز شد و برای یک روایت جذاب سازندگان به سراغ ساخت یک بازی اول شخص رفتند تا هیجان و رشادت‌های سربازانی که علیه تروریست‌های داعشی جنگیده‌اند به خوبی به مخاطب منتقل شود. این بازی دارای دو شخصیت اصلی، با نام‌های رامین و بصیر است.

فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی یک بازی در سبک تیراندازی اول شخص (First Person Shooter) است که برای ساخت آن از موتور قدرتمند آنریل انجین استفاده شده که بسیاری از بازی‌های روز جهان به وسیله آن ساخته ‌شده‌اند. استفاده از این موتور گرافیکی به سازندگان این اجازه را داده که اثری با کیفیت بالای گرافیکی بسازند و محیط‌های شهر آمرلی را به واقعی‌ترین شکل ممکن طراحی کنند. این عنوان بین ۵ تا ۶ ساعت گیم‌پلی دارد و سینماتیک‌های آن به ۴۰ دقیقه می‌رسد.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های فرمانده مقاومت: نبرد آمرلی تنوع بالای محیط‌های آن و وجود فصول مختلف در بازی است. این بازی دارای محیط‌های شهری، بیابانی، جنگلی ، نیروگاه، روستاها و پایگاه های تروریستی است و روایت بازی در سه فصل پاییز، زمستان و بهار جریان دارد. سازندگان برای طراحی دقیق این محیط‌ها از هزاران قطعه عکس و فیلم‌های واقعی استفاده کردند تا بتوانند در کنار گیم پلی مهیج یک روایت درست و دقیق را به مخاطبان ارائه کنند.

بازی فرمانده مقاومت به زودی برای رایانه‌های شخصی (PC) عرضه خواهد شد و مخاطبان و دوستداران عناوین شوتر اول شخص و شهید قاسم سلیمانی می‌توانند آن را از فروشگاه‌های دیجیتالی معتبر خریداری کنند.

همچنین شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازی ایرانی، تیزر معرفی آن را در بالای همین صفحه تماشا کنید.


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا