#مهسا_امینی

تم فصل پنجم فال گایز رونمایی شد؛ انتشار اولین تصویر

فصل جدید به‌زودی معرفی و منتشر می‌شود


استودیو مدیاتونیک با انتشار یک بیانیه کوتاه در شبکه اجتماعی توییتر از تم فصل پنجم فال گایز رونمایی کرده است.

اگر اخبار بازی‌های ویدیو گیم در سال ۲۰۲۰ را دنبال کرده باشید، بدون شک نام بازی Fall Guys: Ultimate Knockout به گوشتان خورده است. این بازی با الهام از مسابقات مختلف مانند Wipeout ،It’s a Knockout ،Takeshi’s Castle و British Bulldog و توسط مدیاتونیک ساخته شد و در آگوست سال گذشته در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. سازندگان و ناشر در راستای تبلیغ هر چه بیشتر محصول با سونی مذاکره کرده و آن را به لیست عناوین رایگان پلی‌استیشن پلاس در ماه آگوست افزودند. بدین ترتیب، تعداد قابل‌توجهی از کاربران پای تجربه‌اش نشسته و همین اتفاق، زمینه‌ساز شهرتش در میان کاربران سراسر جهان شد.

فال گایز در یک برهه زمانی شدیدا مورد توجه قرار گرفته بود و تعداد زیادی از کاربران تجربه‌اش می‌کردند. اگرچه آن تب و تاب فروکش کرده، محصول مدیاتونیک همچنان طرفداران فراوانی دارد. به همین دلیل، استودیو بریتانیایی به روند انتشار به‌روزرسانی‌ها ادامه می‌دهد. این به‌روزرسانی‌ها معمولا شامل رفع باگ‌های گزارش‌شده و صد البته محتویات تازه می‌شود. فال گایز مانند دیگر بازی‌های بتل رویال دارای فصل بوده که هر کدام تم مخصوصی را همراه دارد.

مدیاتونیک با انتشار یک بیانیه کوتاه در شبکه اجتماعی توییتر تم فصل پنجم فال گایز را رونمایی کرده است. با توجه به متن، می‌توان گفت کاربران با شروع فصل جدید با موانع و محیط‌هایی مواجه می‌شوند که بر اساس «ماجراجویی‌های جنگلی» طراحی و ساخته شده‌اند. تیم توسعه وارد جزئیات نشد اما تصویری که به توییت ضمیمه شده، موارد قابل‌توجهی را در خود جای داد که اشاره به آن‌ها خالی از لطف نیست. در نقاط مختلف تصویر می‌توان موجودات فانتزی بازی را دید که اسکین‌های متعددی را به تن دارند. یکی از اسکین‌ها بر اساس لباس‌های دزدان دریایی طراحی شده و دیگری هم به البسه افراد ماجراجو شباهت دارد؛ موردی که در مجموعه فیلم‌های جومانجی قابل‌مشاهده است.

فصل پنجم فال گایز

مدیاتونیک از طرفداران خواسته بود در صورتی که به رونمایی از تم فصل پنجم فال گایز علاقه‌مندان هستند، یک معما را حل کنند. معمای مورد نظر در ۱ ساعت و ۱۲ دقیقه حل شد و سازندگان هم به وعده خود عمل کردند. البته نخستین باری نیست که اعضای استودیو از چنین روشی برای رونمایی از تم یک فصل استفاده می‌کنند. بد نیست بدانید فصل دوم حال و هوای فانتزی به خود داشت، فصل سوم درباره زمستان بود و فصل چهارم المان‌های رترو متعلق به دهه ۸۰ میلادی را در خود جای داده است. در ضمن، هم اکنون کاربران مشغول تجربه فصل 4.5 هستند که DAVE نام دارد.

فصل پنجم Fall Guys به صورت رسمی در تاریخ ۲۸ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۹ جولای) رونمایی شده و یک روز بعد در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت. بد نیست بدانید نسخه‌های نینتندو سوییچ و نسل نهمی بازی همچنان مراحل توسعه را پشت سر گذاشته و فعلا تاریخ انتشاری ندارند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا