بازی بتل رویال Fall Guys از GTA V هم سبقت گرفت!

محصول جدید مدیاتونیک بیش از ۱۰۰ هزار کاربر همزمان در استیم دارد

بازی بتل رویال Fall Guys از GTA V هم سبقت گرفت! سورنا رضایی ۰ ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی بتل رویال Fall Guys

بازی بتل رویال Fall Guys که پنج روز قبل برای پلتفرم‌های هدف در دسترس قرار گرفت، موفق شده بزرگترین لانچ شرکت دیوالور دیجیتال را رقم بزند.

مدیاتونیک که استودیوی شناخته شده‌ای در صنعت بازی‌های ویدیویی محسوب نمی‌شود، پنج روز پیش جدیدترین محصول خود را تحت عنوان Fall Guys با همکاری دیوالور دیجیتال منتشر کرد. این بازی در سبک بتل رویال ساخته شده و رقابت‌هایش شامل حضور ۶۰ کاربر در یک محیط رنگارنگ و سه بعدی با هدف انجام مینی گیم‌های مختلف می‌شود. مانند دیگر بازی‌های بتل رویال، هر رقابت به چندین راند تبدیل شده است. کاربران در هر راند وظیفه دارند یک مینی گیم را به اتمام برسانند. آن دسته از افرادی که موفق نشوند، توانایی حضور در ادامه‌ی رقابت را ندارند. این روند تکرار می‌شود تا نوبت به راند پایانی برسد. این راند، ترکیبی از چند مینی گیم است تا جذابیت و صد البته پیچیدگی بیشتری نسبت به بقیه داشته باشد.

وب سایت GitHyp با انتشار یک گزارش مدعی شد بازی بتل رویال Fall Guys بزرگترین لانچ شرکت دیوالور دیجیتال را رقم زده است. متاسفانه در ادامه‌ی مطلب هیچ اشاره‌ای به میزان فروش بازی طی پنج روز نخست عرضه نشده اما طبق آمارهای رسمی، جدیدترین محصول مدیاتونیک موفق شد طی ۲۴ ساعت ابتدایی انتشار به رکورد یک میلیون و ۵۰۰ هزار کاربر دست یابد. همچنین اگر به وب سایت استیم مراجعه کنید، متوجه خواهید داشت که این بازی در لیست عناوینی قرار دارد که بیشترین کاربران همزمان را به خود اختصاص داده‌اند. در زمان نوشتن خبر، Fall Guys بیش از ۱۲۰ هزار کاربر همزمان داشته و با پشت سر گذاشتن بازی‌های محبوبی مثل Grand Theft Auto V و Tom Clancy’s Rainbow Six Siege توانسته رتبه‌ی چهارم لیست را به‌دست بیاورد.

موفقیت‌های Fall Guys حتی برای سازندگانش هم غیرقابل ‌انتظار بوده است؛ زیرا تعداد زیادی از کاربران در هنگام اتصال به سرورها با مشکلاتی روبرو شده‌اند. مدیاتونیک با انتشار دو توییت از کاربران به خاطر تجربه‌ی ناخوشایندشان عذرخواهی کرد. سپس گفت اگرچه تلاش خود را به کار گرفته است تا مشکلات را حل کند اما محبوبیت روزافزون بازی باعث به‌وجود آمدن مشکلات جدیدی می‌شود. این استودیو در انتهای پیام خود از کاربران بابت صبوری‌شان تشکر کرد.

محصول مشترک مدیاتونیک و دیوالور دیجیتال هم اکنون برای دو پلتفرم پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در ضمن، مشترکان پلی‌استیشن پلاس قادر هستند Fall Guys را به صورت رایگان دریافت کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا