بازی Fall Guys یک رکورد شگفت‌انگیز دیگر را به ثبت رساند

بازی جدید دیوالور، همچنان می‌تازد!

بازی Fall Guys در پلی‌استیشن پلاس

با اعلام رسمی سونی، بازی Fall Guys رکورد بیشترین دانلود یک بازی در سرویس پلی‌استیشن پلاس را به نام خودش ثبت کرد.

بعید است که از علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی باشید و در طی چند هفته‌ی اخیر نام Fall Guys را در تیترهای مختلف مشاهده نکرده باشید. بازی بتل رویالی که از زمان عرضه، تبدیل به یکی و یا حتی محبوب‌ترین بازی حال حاضر شده است. در Fall Guys، بر خلاف دیگر بازی‌های سبک بتل رویال، با یک عنوان پلتفرمر طرف هستید که باید در آن به رقابت با دیگر بازیکنان بپردازید.

حالا شرکت سونی (Sony)، به صورت رسمی اعلام کرد که بیشترین تعداد دانلود یک بازی در تاریخ سرویس پلی‌استیشن پلاس (Playstation Plus)، در حال حاضر به بازی بتل رویال Fall Guys تعلق دارد. متاسفانه این شرکت ژاپنی آمار دقیقی ارائه نکرد و صرفا به گفتن همین موضوع در صفحه‌ی رسمی خودش در توییتر بسنده کرد.

توجه داشته باشید که تا به امروز، بازی‌های پرطرفدار بسیار زیادی برای اعضای سرویس پلی‌استیشن پلاس به صورت رایگان عرضه شده است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به Uncharted 4، The Last of Us Remastered، نسخه‌های از Call of Duty و چند بازی‌های پرفروش و باکیفیت دیگر اشاره کرد.

بازی فال گایز حدود یک ماه پیش توسط شرکت دیوالور برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست تحسین بسیاری از منتقدان را برانگیزد؛ اما این تنها بخشی از افتخارات این بازی عجیب و غریب است. Fall Guys بعد از یک هفته توانست لقب سومین عنوان پرطرفدارا هفته را در پلتفرم استیم به دست بیاورد؛ این در حالی است که بازی‌های پرطرفداری مانند GTA V در بین 3 بازی محبوب قرار نداشت!

شما می‌توانید در صورت تمایل نقد و بررسی بازی Fall Guys در در وب‌سایت سرگرمی مطالعه نمایید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا