فیلم سینمایی خروج به دلیل شیوع کرونا اکران عمومی نخواهد داشت

این فیلم را می‌توانید در فیلیمو و نماوا ببینید

فیلم سینمایی خروج به دلیل شیوع کرونا اکران عمومی نخواهد داشت مهسا سپاهی ۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ سینمای ایران
فیلم خروج

در پی اتفاقات ناشی از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماهای کشور، فیلم سینمایی خروج بدون اکران عمومی منتشر خواهد شد.

فیلم خروج، ساخته‌ی ابراهیم حاتمی‌کیا، سال گذشته در سی‌ و هشتمین جشنواره‌ی فیلم فجر معرفی و تبدیل به یکی از مهم‌ترین فیلم‌های تولید شده‌ی سینمای ایران در سال ۹۸ شد. اخیرا به‌ دلیل شیوع ویروس کرونا محدودیت‌های زیادی در سراسر دنیا اعمال شده که یکی از آن‌ها تعطیلی سینماها است. در پی این مسئله، اکران عمومی فیلم خروج در سینماهای کشور اتفاق نخواهد افتاد و به صورت آنلاین عرضه خواهد شد.

سازمان هنری رسانه‌ای اوج تصمیم دارد تا فیلم سینمایی خروج، ساخته‌ی ابراهیم حاتمی‌ کیا را به صورت اینترنتی و آنلاین اکران کند. گفتنی است که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مراجع قانونی نمایش، موافقت خود را با این مسئله اعلام کرده‌اند.

بیستمین فیلم ابراهیم حاتمی کیا، در ایران اولین فیلمی خواهد بود که ابتدا به صورت آنلاین و سپس در سینماهای کشور اکران خواهد شد. هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار اینترنتی خروج اعلام نشده اما پیش‌بینی می‌شود اوایل هفته‌ی آینده این فیلم در سامانه‌های نمایش آنلاین قرار بگیرد و علاقه‌مندان بتوانند به صورت قانونی آن را خریداری کنند. فیلم سینمایی خروج در سامانه‌‌های فیلیمو و نماوا در دسترس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا