شخصیت اصلی بازی GTA 6
1%
  • 0/10

همه چیز درباره شخصیت اصلی بازی GTA 6

استفاده از فرمولی مشابه با بازی Grand Theft Auto V

همه چیز درباره شخصیت اصلی بازی GTA 6 ۰ ۲۴ مهر ۱۴۰۲ مقالات جانبی (گیم) کپی لینک

طی تاریخ، باری سنگین از اهمیت سری بازی جی تی ای را شخصیت‌های اصلی آن‌ها به دوش کشیده و تعجبی نیست که مخاطبین به طور مداوم به دنبال اطلاعاتی از شخصیت اصلی بازی GTA 6 هستند. در این مطلب به بررسی تمام اطلاعات انتشار یافته از شخصیت اصلی این بازی مورد انتظار می‌پردازیم.

صبر طرفداران مدت زمان زیادی است که برای دریافت اطلاعات رسمی و قابل اعتماد از بازی Grand Theft Auto 6 سر آمده و طی سال اخیر هیچ خبری رسمی به غیر از تایید توسعه این بازی توسط شرکت تیک تو (Take-Two Interactive)، شرکت مادر استودیو راکستار به انتشار نرسیده است. همین موضوع سبب شده فضای اینترنت مملو از شایعات و اخبار ساختگی بی پایه و اساس توسط طرفداران شود. البته در این میان باید اشاره داشت که برخی از این اخبار و شایعات ساختگی، بسیار جذاب بوده و تعجبی نیست اگر توسعه دهندگان از ایده‌های مخاطبین به طور مستقیم برای توسعه بازی خود استفاده کنند.

در این میان، باید افزود که به گفته برخی از منابع آگاه، قسمتی از شایعات انتشار یافته توسط مخاطبین درباره شخصیت یا شخصیت‌های اصلی بازی GTA 6 به واقعیت نزدیک بوده و این احتمال وجود داشته که فرد افشا کننده این اطلاعات، به طور مستقیم با برخی از توسعه دهندگان در ارتباط باشد!

ما می‌دانیم که استودیو راکستار و به طور کلی شرکت‌های تحت نظر تیک تو، بسیار محافظ کارانه عمل کرده و هرگز اجازه نمی‌دهند اطلاعات مهم مربوط به بازی‌های خود، به خصوص اطلاعات مربوط به عنوانی فوق العاده مهم چون جی تی ای فاش شود. اما با وجود امنیت بالای اطلاعات این شرکت، طی سپتامبر ۲۰۲۲ بود که حجمی غیر قابل تصور از اطلاعات مربوط به بازی GTA 6 لو رفتند. این اطلاعات شامل بیش از ۹۰ کلیپ ویدیویی و عکس بودند که نشان از مراحل اولیه توسعه این عنوان مورد انتظار داشتند.

این عکس‌ها و ویدیوها به فعالان اجازه دادند تا نگاهی کامل به این عنوان داشته و حتی اطلاعاتی درباره شخصیت اصلی GTA 6 کسب کنند که به شکل عجیبی با اطلاعات فاش شده توسط مخاطبینی که پیش‌تر از آن‌ها گفته شد، همخوانی دارند! پیش از پرداختن به این اطلاعات، باید اشاره داشت که مدت زمان زیادی است زمزمه‌های حضور یک زن به عنوان حداقل یکی از شخصیت‌های اصلی بازی GTA 6 به گوش می‌رسد و ویدیوهای فاش شده و اطلاعات فاش شده نیز به این موضوع واقف هستند.

اطلاعات انتشار یافته از بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۲، نشان از دو شخصیت اصلی داشت که با نام‌های جیسون (Jason) و لوسیا (Lucia) شناخته می‌شوند و بسیاری آن‌ها را مشابه دو شخصیت معروف بانی و کلاید (Bonnie and Clyde) می‌دانند. طی یکی از ویدیوهای فاش شده، ما هر دو شخصیت اصلی را در یک غذا فروشی در کنار چندین شخصیت دیگر دیدیم و نحوه رفتار افراد با یکدیگر، نشان از نزدیکی جیسون و لوسیا داشت. بسیاری در ابتدا باور داشتند که جیسون و لوسیا زن و شوهر هستند، اما با کاوش بیشتر در اطلاعات، فعالان به این باور رسیدند که جیسون و لوسیا در حقیقت خواهر و برادر هستند.

یکی از دلایل موفقیت خیره کننده بازی Grand Theft Auto V بدون شک حضور چند شخصیت مختلف در بازی بود که به توسعه دهندگان اجازه داد با تعریف چند خط داستانی متفاوت اما پیوسته، داستانی بی نظیر را از دیدهایی مختلف تعریف کند. به عبارت دیگر مهم‌ترین نکته در بازی GTA 5 همین موضوع بود و تعجبی نیست اگر در بازی GTA 6 نیز از فرمولی مشابه استفاده شود. استفاده از چنین فرمولی بر دو عضو از یک خانواده می‌تواند داستانی حتی جذاب‌تر را برای ما رقم بزند.

ما در گذشته و به طور دقیق‌تر در بازی Grand Theft Auto IV شاهد حضور اعضایی از یک خانواده بودیم. رومن (Roman)، پسر عموی شخصیت اصلی بازی یعنی نیکو (Niko) بود. رومن در ابتدا نیکو را با لیبرتی سیتی (Liberty City) آشنا کرد و پس از آن ما شاهد نزدیکی هر چه بیشتر این دو بودیم که باعث شد دلشوره، دلسوزی و عاطفه به بازی ما راه پیدا کند. در ادامه اتفاقاتی بر پایه این روابط رخ داد که سبب شد بسیاری از بازی GTA 4 به عنوان یکی از بهترین نسخه‌ها از این سری بازی یاد کنند. در نتیجه حضور خواهر و برادری مانند جیسون و لوسیا می‌تواند اثری مشابه یا حتی قوی‌تر بر داستان بازی GTA 6 داشته باشد.

در نهایت البته یک موضوع مهم را نباید فراموش کرد. همانطور که اشاره شد اطلاعات انتشار یافته از بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۲، نشان از مراحل ابتدایی توسعه این بازی داشتند، در نتیجه نمی‌توان اطمینان داشت چه میزان از اطلاعات به نمایش درآمده در نسخه نهایی استفاده می‌شوند. پس از فاش شدن این اطلاعات، توسعه دهندگان به صورت علنی اعلام کردند که این اطلاعات به نمایش درآمده هیچگونه اثری بر روند توسعه بازی آن‌ها نخواهد داشت. علاوه بر آن، همیشه اطلاعات به نمایش درآمده از اولین مراحل توسعه یک بازی، تفاوتی چشمگیر با نسخه نهایی آن داشته و تعجبی نیست اگر هیچ یک از اطلاعات فاش شده را در نسخه نهایی تماشا نکنیم.

اطلاعات انتشار یافته از جیسون و لوسیا به طور کلی سبب زایش تئوری‌های بی شماری شده، اما در نهایت از آنجایی که این اطلاعات تماما اطلاعات فاش شده و نه اطلاع رسمی بوده، نباید به آن‌ها اعتماد داشت و باید تا رونمایی رسمی راکستار از بازی مورد انتظار خود منتظر ماند.

در پایان باید افزود طبق گزارشات مالی انتشار یافته از شرکت تیک تو، باید شاهد انتشار بازی GTA 6 در سال مالی ۲۰۲۵ باشیم و این یعنی احتمال رونمایی رسمی از این بازی طی ماه‌های آتی دور از انتظار نیست! نظر شما درباره شخصیت اصلی بازی GTA 6 چیست؟ فکر می‌کنید اطلاعات انتشار یافته از آن‌ها می‌توانند تبدیل به واقعیت شوند؟ در انتظار نظرات شما هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments