1%
  • 0/10

خبر خوب برای علاقه‌مندان به ChatGPT؛ امکان برقراری ارتباط صوتی رایگان شد!

حالا می‌توانید رایگان با ChatGPT صحبت کنید

خبر خوب برای علاقه‌مندان به ChatGPT؛ امکان برقراری ارتباط صوتی رایگان شد! ۰ ۰۲ آذر ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
ChatGPT رایگان

اگر از علاقه‌مندان و کاربران سرویس هوش مصنوعی ChatGPT هستید خبر خوبی برایتان داریم؛ امکان برقراری ارتباط صوتی در این چت‌بات رایگان شده است.

ChatGPT با حضور خود در دنیای دیجیتال، تحول عظیمی را به وجود آورد. کاربران هر پرسشی که داشته باشند می‌توانند از این چت‌بات بپرسند و پاسخ خوبی در اکثر مواقع دریافت کنند. اما به عنوان یک سرویسی که سرمایه‌گذاری زیادی روی آن انجام شده، شرکت سازنده یعنی OpenAI برخی از قابلیت‌های آن را به صورت پولی در اختیار کاربران قرار داد.

یکی از قابلیت‌های جذاب ChatGPT این بود که کاربر جدا از وارد کردن درخواست خود به صورت متن، امکان ارسال آن‌ها از طریق ویس را هم داشت. این قابلیت پولی بود اما حالا خبر رسیده که به صورت رایگان در اختیار کاربران ChatGPT قرار گرفته است که خبر بسیار خوشحال کننده‌ای هم محسوب می‌شود.

بدین ترتیب حالا به جای اینکه مجبور باشید متن وارد کنید، می‌توانید روی آیکون میکروفون کلیک کرده و به صورت شفاهی از ChatGPT بخواهید که نیازتان را برطرف کند. البته چت‌بات یادشده صحبت شما را به متن تبدیل کرده و سپس به مدل زبانی قدرتمند خود ارسال می‌کند.

یکی دیگر از قابلیت‌های جذابی که به صورت رایگان در ChatGPT وجود دارد این است که پاسخ‌های مانی را هم به صوت تبدیل می‌کند تا بتوانید آن‌ها را بشنوید. صداها به صورت رباتیک بوده و حالت واقع‌گرایانه ندارند اما در بسیاری از مواقع از متن بهتر هستند. در واقع درست مثل صحبت کردن با گوگل اسیستنت و الکسا.

اگر از اپلیکیشن موبایل ChatGPT استفاده می‌کنید کافی است به تنظیمات برنامه رفته و روی New Features کلیک کنید. سپس می‌توانید از آن‌جا قابلیت مکالمه‌ی صوتی را فعال کنید. حال کافی است روی آیکون هدفون در صفحه‌ی اصلی در بالا-راست صفحه کلیک کرده و از بین ۵ حالت صدای مختلف، مدل مورد نظر را انتخاب کنید.

اخیرا ChatGPT برای بسیاری از کاربران از دسترس خارج شده بود و ظاهرا در همین بین، OpenAI از این قابلیت به صورت رسمی رونمایی کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments