بازی Watch Dogs در فروشگاه Epic Games رایگان خواهد شد

عنوان دوم، The Stanley Parable است

بازی Watch Dogs در فروشگاه Epic Games رایگان خواهد شد نیکان صبوری ۰ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
بازی Watch Dogs رایگان

هفته‌ی آینده می‌توانید، دو بازی Watch Dogs و The Stanley Parable را به صورت رایگان از فروشگاه Epic Games دریافت نمایید.

همانطور که می‌دانید، فروشگاه Epic Games هر هفته چند عنوان که در فروشگاه خود به فروش می‌رسد را به صورت رایگان عرضه می‌کند. این روند از سال ۲۰۱۸ تاکنون به صورت مرتب انجام شده و حتی در تعطیلات سال نوی میلادی برای جشن گرفتن سال جدید، هر ۲۴ ساعت به مدت ۱۴ روز، یک بازی رایگان به دارندگان حساب کاربری Epic Games می‌داد. در کنار این موضوع با شروع سال ۲۰۲۰، Epic Games اعلام کرد که این روند را مثل گذشته ادامه خواهد داد.

این هفته، عناوینی چون Anodyne 2: Return To Dust ،A Short Hike و Mutazione در این فروشگاه به صورت رایگان درآمد اما طبق رسم همیشگی، Epic Games از بازی‌هایی که قرار است در هفته‌ی آینده رایگان شوند، رونمایی کرد که در این لیست شاهد بازی Watch Dogs هستیم.

Watch Dogs یک اثر در سبک اکشن ماجراجویی بوده که در سال ۲۰۱۴ میلادی توسط یوبیسافت تولید و عرضه شد. در این بازی شما در نقش یک هکر حرفه‌ای به نام Aiden Pearce قرار می‌گیرید که برای مشخص شدن حقیقت شروع به هک و کشتن کسانی می‌کند که عامل خرابکاری‌های اخیر زندگی او هستند.

بازی دوم The Stanley Parable نام دارد که این اثر جذاب در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. در این عنوان شما در نقش یک کارمند اداره‌ به نام Stanley هستید که در یک لوپ گیر خواهید کرد. این بازی شامل تعداد زیادی پایان بوده که به اتمام رساندن آن‌ها بسیار جذاب خواهد بود.

بنابراین اگر شما جزو کسانی هستید که این دو اثر زیبا را امتحان نکرده‌اید، بهترین فرصت است که آن‌ها را از فروشگاه Epic Games به صورت رایگان دریافت کنید. دو بازی ذکر شده در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (۱۹ مارس ۲۰۲۰) قابل دریافت خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا