بازی‌های رایگان این هفته و هفته‌ی بعد Epic Store چه بازی‌هایی هستند؟

جنگ و ساخت و ساز

بازی‌های رایگان این هفته و هفته‌ی بعد Epic Store چه بازی‌هایی هستند؟ نریمان هروی ۰ ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
Epic Store

بازی رایگان این هفته بالاخره روی پلتفرم اپیک گیمز قابل دانلود شد. شما این هفته می‌توانید بازی Wargame: Red Dragon را کاملا رایگان از فروشگاه Epic Store به لایبرری خود اضافه کنید و هر موقع که دوست داشتید آن را دانلود کنید و لذت ببرید.

در بازی Wargame: Red Dragon شما در صحنه‌ی جنگی بسیار بزرگ قرار می‌گیرید که نیرو‌های غربی مشغول مبارزه با بلوک کمونیست در آسیا هستند. همچنین نیروهایی از کشور‌هایی مثل نیو زیلند، کره جنوبی، ژاپن، چین و استرالیا نیز به شما در این جنگ ملحق خواهند شد.

شما در این بازی وظیفه دارید تا نیروهای ارتشی ۱۷ کشور مختلف را رهبری و فرمان‌دهی کنید و نیرویی متشکل از ۱۴۵۰ واحد بسازید. نیرو‌های تحت فرمان شما شامل تانک‌ها، هواپیماها و کشتی‌های جنگی بزرگ می‌شوند. این بازی شامل یک ماد تک‌نفره به همراه یک سیستم کمپین داینامیک است. همچنین بازی Wargame: Red Dragon از حالت چندنفره نیز پشتیبانی می‌کند و ۲۰ بازیکن در این ماد می‌توانند با هم رقابت کنند.

کمی از بازی رایگان این هفته‌ی اپیک استور گفتیم، و حالا بازی رایگان هفته‌ی بعد فروشگاه Epic Store چیست؟

هفته‌ی بعد، بازی Surviving Mars که حالت یک شهرسازی علمی تخیلی را در کره‌ی مریخ دارد، بازی رایگان فروشگاه اپیک استور خواهد بود و می‌توانید این بازی را به لایبرری خود اضافه کنید و آن را دانلود نمایید.

خب حالا نظر شخصی شما در مورد این دو بازی رایگان Epic Store چیست؟ آیا فکر می‌کنید که این دو بازی مناسب هستند یا این‌که اپیک گیمز تا حدود زیادی کم‌کاری کرده است؟ دوست دارید چه بازی‌هایی رایگانی به زودی به فروشگاه اپیک استور اضافه شوند؟ ممنون می‌شویم از این‌که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان می‌گذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا