بازی‌های رایگان Epic Games Store به مناسبت هالووین معرفی شدند

این هفته رایگان بترسید

بازی‌های رایگان Epic Games Store به مناسبت هالووین

بازی‌های رایگان Epic Games Store به مناسبت هالووین مشخص شدند. در ادامه با سرگرمی همراه باشید.

بازی‌های رایگان هفتگی فروشگاه اپیک گیمز دیگر تبدیل به روزمرگی پی‌سی گیمرها شده است. اما این هفته با توجه به نزدیک شدن به هالووین شاهد رایگان شدن دو بازی ترسناک هستیم. عناوینی که هر کدام با وجود تفاوت‌های زیاد در دسته بازی‌های ترسناک قرار دارند. همچنین این هفته به همین مناسبت شاهد تخفیف‌های هالووین فروشگاه اپیک گیمز هستیم.

اولین بازی رایگان این هفته The Blair Witch است. اثری با زاویه دید اول شخص که سال گذشته توسط استودیو Bloober Team ساخته شد. در این بازی شما در نقش یک کارگاه پلیس به همراه یک سگ به جنگل‌های بلک هیلز ایالت مریلند آمریکا خواهید رفت. یک پسر بچه و چند افسر پلیس گم شده‌اند و وظیفه پیدا کردن آنها روی دوش شما است. این بازی سال گذشته به عنوان یکی از آثار انحصاری زمانی مایکروسافت، ابتدا برای رایانه‌های شخصی (سیستم عامل ویندوز 10) و کنسول ایکس‌باکس وان منتشر شده بود.

دومین عنوان رایگان این هفته نسخه ریمستر Ghostbusters: The Video Game است. نسخه اصلی بازی در سال ۲۰۰۹ و نسخه ریمستر آن سال گذشته میلادی عرضه شدند. استودیو Saber Interactive وظیفه کار روی این ریمستر را بر عهده داشته است. همچنین سازندگان برای ضبط صدای شخصیت‌ها از صداپیشگان نسخه اصلی استفاده کرده‌اند.

بازی‌های The Blair Witch و Ghostbusters: The Video Game Remastered تا روز پنجشنبه ۱۵ آبان سال جاری (مصادف با ۵ نوامبر میلادی) در فروشگاه اپیک گیمز به صورت رایگان در دسترس هستند. در صورت اضافه کردن این بازی‌ها به حساب خود برای همیشه به آنها دسترسی خواهید داشت. نظر شما در مورد بازی‌های رایگان این هفته Epic Games Store چیست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا