#مهسا_امینی

بازی رایگان این هفته فروشگاه اپیک گیمز را دریافت کنید

از تجربه Galactic Civilizations III لذت ببرید

بازی Galactic Civilizations III فروشگاه اپیک گیمز استور

بر اساس تازه‌ترین بیانیه‌ی کمپانی سرشناس اپیک گیمز، بازی سرگرم‌کننده Galactic Civilizations III از همین حالا به مدت یک هفته به صورت رایگان در دسترس کاربران فروشگاه اپیک گیمز قرار می‌گیرد.

هفته‌ی پیش اپیک گیمز استور با همکاری شرکت دیپ سیلور بازی Gods Will Fall را به طور رایگان در فروشگاه خود عرضه کرد. اثر ماجراجویی که داستان آن حول مبارزه انسان‌ها با خدایان ستم‌گر می‌چرخد. حال که فرصت دریافت این بازی هیجان‌انگیز به پایان رسیده، شرکت اپیک گیمز اثر دیگری را به کاربران خود هدیه می‌دهد. همان‌طور که پیش‌تر گفته شده بود، این بار یک بازی رایگان برای گیمرها در نظر گرفته شده که کاربران به مدت یک هفته فرصت دارند تا بازی را به حساب کاربری خود اضافه کرده و برای همیشه از تجربه‌ی رایگان آن لذت ببرند.

بازی رایگان این هفته فروشگاه، Galactic Civilizations III نام دارد. این بازی که استودیوی استارداک وظیفه‌ی ساخت و توسعه‌ی آن را برعهده داشته، برای نخستین بار در اوایل سال ۲۰۱۵ میلادی به طور انحصاری برای پلتفرم رایانه‌ی شخصی عرضه شد. بازی یک جنگ تمام عیار فضایی را به تصویر می‌کشد که در پی ظهور یک قدرت جدید در کهکشان، جان تمامی انسان‌ها به خطر افتاده و برای برقراری امنیت و صلح در دنیا، باید به کمک ارتش قدرتمند خود به سراغ این دشمن خبیث بروید. پیروی در این نبرد بی‌شک سخت و چالش‌برانگیز است و شما برای پیشبرد اهداف و افزایش قدرت ارتش خود، به ناچار باید با برخی از نژادها همکاری کنید.

گفتنی است که بازی مزبور از همین حالا تا روز پنچ‌شنبه، الی ۳۰ دی ماه سال جاری (برابر با ۲۰ ژانویه سال جاری میلادی) به صورت رایگان در فروشگاه اپیک گیمز عرضه می‌شود و شما در طول این یک هفته می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید. دقت داشته باشید که مشابه گذشته، در بازه‌ی زمانی مقرر با دریافت این عنوان برای همیشه می‌توانید از تجربه‌ی آن روی پلتفرم رایانه‌ی شخصی خود لذت ببرید. ناگفته نماند که ارزش این پیشنهاد برابر با چهل دلار است که بی‌شک دریافت این اثر مفرح خالی از لطف نخواهد بود

بعد از این که مدت پیشنهاد دریافت رایگان این بازی در فروشگاه اپیک گیمز استور به اتمام برسد، همان‌طور که انتظار می‌رود، بازیکنان میزبان یک اثر جدید و رایگان دیگری خواهند بود. طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، ظاهرا اپیک گیمز بازی Relicta را برای کاربران خود تدارک دیده که قرار است از ۳۰ دی الی ۷ بهمن ماه سال جاری (برابر با ۲۰ الی ۲۷ ژانویه سال ۲۰۲۲ میلادی) در دسترس تمامی کاربران فروشگاه اپیک گیمز قرار گیرد.

اپیک گیمز استور تاکنون اقدام‌های زیادی را برای جذب کاربران شبکه‌ی استیم و همچنین افزایش محبوبیت خود در میان پی‌سی باز‌ها انجام داده است. یکی از پرهزینه‌ترین اقدام‌ها، ارائه‌ی رایگان بسیاری از بازی‌ها به طور هفتگی است که در راستای تحقق این سیاست، مالک فروشگاه مبالغ هنگفتی هزینه کرده که البته این موضوع تا حد قابل توجه و چشمگیری در افزایش تعداد کاربران شبکه تاثیرگذار بوده است. در صورتی که آشنایی چندانی با فروشگاه اپیک گیمز ندارید و در دریافت عناوین رایگان با مشکلات مختلفی روبه‌رو می‌شوید، پیشنهاد می‌کنم که مقاله‌ی آموزشی راهنمای دریافت بازی رایگان از فروشگاه اپیک گیمز را مطالعه کنید.

در پایان این خبر، فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را بعد از دریافت رایگان بازی مهیج Galactic Civilizations III از فروشگاه اپیک گیمز و تجربه‌ی آن‌ها، با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا