#مهسا_امینی

انحصاری‌های بیشتری در راه Epic Games هستند؟

اپیک گیمز چه برنامه‌ای برای آینده دارد؟

Epic Games

به نظر می‌رسد که Epic Games قصد دارد تا دوباره روند انحصاری کردن بازی‌ها را از سر بگیرد. با سرگرمی و ادامه‌ی این خبر همراه باشید.

قطعا در مدت اخیر متوجه شده‌اید که اپیک گیمز روند انحصاری کردن بازی‌ها برای فروشگاه خود را تا حدودی رها کرده است، ولی ماجرا اینگونه نیست.

Epic Games از برنامه‌های خود برای ادامه دادن به مذاکره با توسعه‌دهندگان و ناشران مختلف برای انتشار بازی‌های آنان روی Epic Games Store پرده‌برداری کرده است.

در واقع، سخنگوی این کمپانی در مصاحبه‌ای با PC Gamer اعلام کرده که تا ۲ سال آینده، انحصاری‌های بیشتری نسبت به تمامی انحصاری‌هایی که تا به الان از فروشگاه اپیک منتشر شده،به این فروشگاه خواهند آمد. این در حقیقت جوابی به افرادی بود که در ماه‌های اخیر فکر می‌کردند که Epic Games تا حدودی بیخیال انحصاری کردن بازی‌های مختلف برای فروشگاه خود شده است.

این شرکت توضیح زیادی در این باره نداده است. حداقل تا به الان، لیست بازی‌هایی که می‌دانیم قرار است انحصاری Epic Store باشند طولانی نیست، که یعنی اکثر این بازی‌ها هنوز معرفی نشده اند.

این خبر در پی گزارش ماه پیش اپیک گیمز از اپیک استور و محبوبیت آن منتشر شد. به رغم این‌که تعداد کاربران میلیونی این فروشگاه رو به افزایش است، به جای افزایش تمرکز روی بازی‌های Third-Party، این کمپانی به روند اعطای یک بازی مجانی در هر هفته ادامه می‌دهد.

در بیانه‌ای، اپیک گیمز بار دیگر به تعهد خود را برای گسترش ویژگی‌های Epic Store، به ویژه در قسمت توسعه‌دهنده ،تاکید داشت. این شرکت در حال حاضر در حال کار بر روی یک سیستم خود انتشار است که به هر توسعه‌دهنده ای اجازه می دهد تا بازی‌های خود را بدون دخالت Epic منتشر و آپدیت کنند، دقیقا مثل کاری که امروز این توسعه‌دهندگان می‌توانند در پلتفرم Steam انجام دهند.

همچنین Epic Games اعلام کرده که قرار است همچنان به giveaway‌ها و اعطای بازی‌های مجانی به کاربران خود، ادامه دهد. راستی نظر ما در مورد اپیک گیمز چگونه است؟ آیا شما هم از طرفداران و متعصبین سرسخت پلتفرم استیم هستید و زیاد از اپیک گیمز دل خوشی ندارید یا اینکه صرفا طرفدار مدیوم جذاب ویدئوگیم هستید و از این پلتفرم حمایت می‌کنید؟ تا به حال از کدام بازی‌های مجانی این پلتفرم بیشتر از بقیه راضی بودید؟ ممنون می‌شویم که در قسمت کامنت‌ها، نظر خودتان را با ما در سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا