#مهسا_امینی

بازی Star Wars Battlefront 2 به‌زودی در فروشگاه اپیک گیمز رایگان خواهد شد

Crying Suns هم اکنون قابل‌دریافت است

بازی Star Wars Battlefront 2

فروشگاه اپیک گیمز به صورت رسمی از لیست عناوین رایگان هفته‌ی جاری و آینده رونمایی کرد؛ لیستی که شامل بازی Star Wars Battlefront 2 می‌شود.

اگرچه برخی از کارشناسان و کاربران چندان موافق انحصارطلبی‌های اپیک گیمز نیستند اما نباید فراموش کرد این فروشگاه از دو سال پیش تاکنون جشنواره‌ی بازی‌های رایگان را برگزار می‌کند. این جشنواره در جریان همه‌گیری ویروس کرونا فرصتی را برای کاربران مهیا کرد تا بدون پرداخت حتی یک سنت به صورت هفتگی به بازی‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و به تجربه‌شان بپردازند. اپیک گیمز با فرا رسیدن روزهای پایانی سال ۲۰۲۰ میلادی تغییر کوچکی را در جشنواره‌ی خود به وجود آورد تا کاربران به صورت روزانه به بازی‌های جدید دسترسی پیدا کنند.

وب سایت Comic Book با انتشار یک گزارش، از لیست عناوین رایگان هفته‌ی جاری و آینده فروشگاه اپیک گیمز رونمایی کرده است. طبق لیست، کاربران هم اکنون می‌توانند به صفحه‌ی Crying Suns در فروشگاه مراجعه کرده و این بازی را بدون پرداخت کوچک‌ترین هزینه‌ای دریافت کنند. محصول آلت شیفت (Alt Shift) در سبک‌های روگ‌لایک و استراتژیک ساخته شده و روی یک فرمانده‌ی ناوگان فضایی تمرکز دارد. او باید درباره‌ی یک امپراتوری ساقط شده تحقیق کرده و اطلاعات مورد نظر را پیرامونش به دست بیاورد. پروتاگونیست در جریان ماموریت خود مجبور می‌شود با دشمنان مختلف مبارزه کند، گفتگوهایی با مردم داشته باشد و به گشت و گذار در سیاره‌های مختلف بپردازد.

بازی Star Wars Battlefront 2
تصویری از بازی Crying Suns

وب سایت Comic Book در گزارش اخیر خود عنوان رایگان هفته‌ی آتی را هم معرفی کرده است. بر این اساس، کاربران می‌توانند از تاریخ ۲۵ دی (مصادف با ۱۴ ژانویه) به فروشگاه اپیک گیمز مراجعه کرده و بازی Star Wars Battlefront 2 را بدون پرداخت مبلغی دریافت کنند. محصول مشترک دایس و الکترونیک آرتز اواسط نوامبر سال ۲۰۱۷ میلادی برای پلتفرم‌های هدف عرضه شد و با وجود گیم‌پلی، جلوه‌های بصری و حالت‌های چندنفره‌ی کم‌نقص، بازخوردهای متوسطی را از سوی منتقدان و کاربران دریافت کرد. دلیل این اتفاق را می‌توان در لوت باکس‌ها یافت که به طور مستقیم روی گیم‌پلی تاثیر می‌گذاشتند. البته پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای مدتی بعد حذف شدند تا پس از اصلاحات اساسی بازگردند.

فروشگاه اپیک گیمز قصد دارد Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition را به کاربرانش هدیه دهد که جدا از نسخه‌ی پایه‌ی بازی شامل تمامی آیتم‌های تزئیتی می‌شود. از محتویات اضافه‌ای که داخل Celebration Edition قرار گرفته می‌توان ۲۵ پوسته برای شخصیت‌های مثبت، بیش از ۱۲۵ پوسته‌ برای نیروهای امپراتوری و ۱۰۰ نوع شادی پس از پیروزی (Emote) را نام برد. در ضمن، کاربرانی که طی مدت زمان تعیین شده به فروشگاه مراجعه کرده و Battlefront 2 را به آرشیو اکانت خود اضافه کنند، برای همیشه و بدون هیچ گونه محدودیتی قادر به تجربه‌اش خواهند بود.

اگر با نحوه‌ی دریافت بازی‌های رایگان از فروشگاه اپیک گیمز آشنایی ندارید، می‌توانید این مطلب را مطالعه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا