#مهسا_امینی

بازی Dungeons 3 را به صورت رایگان دریافت کنید

برنامه عوض شد!

بازی Dungeons 3

برنامه‌ریزی‌های اپیک گیمز تغییر کرده و کاربران این فروشگاه به جای Wargame: Red Dragon، بازی Dungeons 3 را به صورت رایگان خواهند کرد.

حدودا یک هفته‌ی پیش بود که اپیک گیمز اعلام کرد Wargame: Red Dragon در ۱۵ آبان (مصادف با ۵ نوامبر) روی فروشگاهش منتشر شده و از همین تاریخ به مدت یک هفته رایگان خواهد بود. در حالی که فاصله‌ی چندانی با زمان مد نظر نداشتیم، سازنده‌ی Fortine از تغییر در برنامه‌ریزی‌های خود خبر داده است.

با توجه به بیانیه‌ی رسمی‌ای که منتشر شده، عرضه‌ی Wargame: Red Dragon در فروشگاه اپیک گیمز به تعویق افتاده است. از همین رو، مشترکان این هفته بازی Dungeons 3 را هدیه می‌گیرند؛ بازی‌ای که محصول مشترک ریل‌فورج (Realmforge Studios) و کلیپسو میدیا (Kalypso Media) بوده و ترکیبی از سبک‌های شبیه‌ساز و استراتژی همزمان است. کاربر وظیفه دارد دنیایی را خلق کرده و ضمن مدیریت بخش‌های مختلف، از آن در برابر ارتش‌های متخاصمی که از سرزمین‌های دیگر می‌آیند دفاع کند. او همچنین می‌تواند از ارتشی که با استفاده از موجودات شیطانی مانند اُرک‌ها، زامبی‌ها و گابلین‌ها ساخته برای حمله، تصرف یا محاصره‌ی دیگر سرزمین‌ها بهره ببرد.

داستان Dungeons 3 مدت کوتاهی بعد از قسمت قبلی جریان دارد. ارباب سیاهچاله طی اتفاقاتی کنترل کاهن الف‌های تاریک، یعنی تالیا را به دست گرفته و از او به عنوان فرمانده‌ی ارشد ارتش خود استفاده می‌کند تا سرزمین‌های بیشتری را به تصرف دربیاورد. برخلاف عناوینی که از داستان مشابه برخوردار هستند، کاربر قرار نیست جلوی ارتش تاریکی را بگیرد، بلکه باید به آن کمک کند تا به اهدافش برسد. بخش داستانی مجموعا ۲۰ ماموریت دارد که کاربر قادر است به تنهایی انجام داده یا از طریق بخش کوآپ و با کمک دوست خود به سرانجام برساند. حالت چندنفره‌ی رقابتی هم در بازی وجود دارد تا کاربران بتوانند به واسطه‌ی آن مهارت‌های یکدیگر را محک بزنند.

Dungeons 3 طی ساعات آینده در فروشگاه اپیک گیمز رایگان شده و بدون پرداخت کوچک‌ترین هزینه‌ای می‌توانید آن را به لیست بازی‌های اکانتتان اضافه کنید. توجه داشته باشید، این پیشنهاد تنها تا ۲۲ آبان (مصادف با ۱۲ نوامبر) اعتبار خواهد داشت. در ضمن، اپیک گیمز هیچ اشاره‌ای به Wargame: Red Dragon نداشته و نمی‌دانیم چه زمانی روی فروشگاه سازنده‌ی Fortinte در دسترس قرار می‌گیرد. این بازی در سبک استراتژی همزمان ساخته شده و نبرد ایالات متحده‌ی آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی را به تصویر می‌کشد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا