شایعه: ایجاد تغییرات بزرگ در گیم‌پلی بازی فورتنایت!

اپیک گیمز درصدد افزودن حرکات پرطرفدار در بازی خود است

شایعه: ایجاد تغییرات بزرگ در گیم‌پلی بازی فورتنایت! نیما خدارحمی ۰ ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
شایعه تغییرات در فورتنایت

تغییراتی بزرگ برای فورتنایت در راه است. اطلاعات فاش شده در روزهای اخیر درباره بازی فورتنایت خبر از تغییرات در مکانیسم‌های این بازی پرطرفدار را می‌دهند.

طرفداران بازی فورتنایت پس از انتشار اطلاعات مرتبط با فصل‌های جدید این بازی به چند دسته تقسیم شده‌اند. طبق شایعات منتشر شده، اپیک گیمز قصد دارد تغییراتی اساسی در گیم‌پلی و مکانیسم‌های این بازی ایجاد کند. اینکه تغییرات چگونه اعمال شده و چه تغییرات گسترده‌ای در روند اصلی بازی ایجاد کنند هنوز مشخص نیست. در حقیقت این احتمال وجود دارد که ما در آینده نزدیک اخباری درباره آن دریافت نکنیم و اطلاع یافتن از تغییرات به فصل‌های بعد موکول شود و در همین میان کاربران این بازی در نینتندو سوییچ، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، رایانه‌های شخصی، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، ایکس باکس وان و گوشی‌های موبایل به چند دسته تقسیم شده‌اند.

این اطلاعات و شایعات، از طرف افشاگر معروف بازی فورتنایت یعنی HypeX منتشر شده‌اند. به‌گفته HypeX و طی اطلاعاتی که از فایل‌های بازی استخراج کرده، فورتنایت طی فصل‌های پیش‌روی بازی خود حالت Sliding یا سر خوردن روی زمین را به حرکات اضافه خواهد کرد. درحال حاضر مشخص نیست که این حرکت بااستفاده از آیتمی خاص صورت گرفته یا به‌طور دائم قابل انجام است، ولی این موضوع واضح شده که در زمان انجام این حرکت میدان دید (Field of View) شما افزایش یافته که نکته‌ای مثبت بوده و از سوی دیگر تصویر شما شروع به لرزش کرده و نشانه رفتن اسلحه را سخت می‌کند که اثر منفی این حرکت قلمداد می‌شود.

افشاگر معروف HypeX در ادامه اشاره داشت که تیم اپیک گیمز درحال کار و توسعه روی این حرکت بوده و قابلیت Sliding در یکی از به‌روزرسانی پیش‌رو افزوده خواهد شد و طی آن میدان دید شما ۱۵ واحد افزایش پیدا کرده و در عوض صفحه بازی شما شروع به لرزش می‌کند و فاصله استفاده دوباره از این حرکت یا به عبارت دیگر Cooldown آن دو ثانیه خواهد بود. زمان دقیق انتشار این حرکت مشخص نبوده و او نمی‌داند که این حرکت وابسته به آیتم است یا خیر.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، این تصمیم اپیک گیمز نظرات متفاوت بسیاری را در بر داشته و مخالفان و موافقان تمام مدت درحال مباحثه درباره این تصمیم هستند و بسیاری اپیک گیمز را متهم به کپی برداری این حرکت از دیگر رقبا کرده‌اند. در سوی دیگر بسیاری از حرکت مشابه در دیگر بازی‌ها خشنود بوده و اپیک گیمز را برای عرضه این به‌روزرسانی تشویق می‌کنند.

مثل همیشه این خبر شایعه بوده و نباید آن را به‌طور صددرصد تایید کرد و باید تا خبر رسمی اپیک گیمز منتظر ماند. شکی نیست که افزودن فایل‌های مربوط به این حرکت بی دلیل نبوده و البته اولین مرتبه نیست که شایعاتی انتشار یافته، در آینده تبدیل به واقعیت شده‌اند. به‌طور کلی باید انتظار تغییرات را داشت، بااین حال نباید آن‌ها را قاطعیت بیان کرد.

درحال حاضر و در زمان انتشار این خبر، اپیک گیمز هیچ واکنش رسمی به این شایعه نشان نداده و ما نیز مانند شما منتظر واکنش آن‌ها هستیم. به‌‌طور کلی اپیک گیمز درباره اخبار و شایعات انتشار یافته واکنشی نشان نمی‌دهد و این شایعه نیز استثنا نیست. نظر شما چیست؟ آیا شما از این مکانیسم و تغییرات حمایت می‌کنید؟ به‌نظر شما این عمل به معنای کپی برداری از دیگر بازی‌هاست؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا