نقش امیلیا کلارک در دنیای سینمایی مارول بسیار بزرگ خواهد بود

اژدهاسواری که مارولی شد

نقش امیلیا کلارک در دنیای سینمایی مارول

طبق جدیدترین گزارش‌ها، به نظر می‌رسد که نقش امیلیا کلارک در دنیای سینمایی مارول بسیار بزرگ و مهم خواهد بود و او کار کردن با MCU را فوق‌العاده می‌داند.

مدتی پیش بود که شاهد انتشار اولین تریلر از سریال مورد انتظار Secret Invasion بودیم؛ اثری که قرار است تا در آن، شاهد تهاجم مخفی اسکرال‌ها (Skrulls) در مقابل انسان‌ها روی زمین باشیم. ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) برای ایفای نقش شخصیت نیک فیوری (Nick Fury) بازمی‌گردد و جالب‌تر اینکه ستاره سریال محبوب بازی تاج و تخت نیز در این اثر به ایفای نقش خواهد پرداخت!

امیلیا کلارک، بازیگر معروف و شناخته شده سینما هالیوود، قرار است تا در این سریال نقش شخصیتی را داشته باشد که به گفته سازندگان، بسیار کلیدی و مهم خواهد بود. نام او در تریلر منتشر شده از سریال برده نمی‌شود، اما شخصیتی که کلارک نقش او را بازی می‌کند، در یک سکانس جلو آمده و به نیک فیوری می‌گوید «این تازه شروع جریانه»!

کلارک خود پیش‌تر بارها و بارها اظهار کرده بود که از همکاری با استودیو مارول (Marvel Studios) خیلی راضی است و تجربه فیلمبرداری برای پروژه Secret Invasion را یکی از بهترین کارهای عمر بازیگری خود می‌داند. با این وجود، او اظهار کرده بود که این کار، باعث شده تا بخش‌های تاریک‌تری از دنیای سینمایی مارول را ببیند و این یعنی او احتمالا نقش یک شخصیت خاکستری یا منفی را بازی خواهد کرد.

با این وجود، به نظر می‌رسد که استودیو مارول قصد ندارد تا نقش امیلیا کلارک در دنیای سینمایی مارول را پس از سریال Secret Invasion از داستان حذف کند و به همین دلیل نیز این بازیگر پیش‌تر اعلام کرده بود اگر شانس دوباره‌ای برای حضور در سایر آثار MCU وجود داشته باشد، او حتما از آن استفاده خواهد کرد. این در حالی است که اگر او شرور داستان باشد، احتمال شکست خوردن وجود خواهد داشت، گرچه این کار باعث حذف او از کل داستان نخواهد شد.

سریال Secret Invasion در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۳ (۱۴۰۲) از شبکه دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا