شرکت الکترونیک آرتز ‍۱۴ بازی جدید را در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه خواهد کرد

Electronic Arts پیشرفت خواهد کرد

شرکت الکترونیک آرتز ‍۱۴ بازی جدید را در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه خواهد کرد مهسا سپاهی ۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ اخبار بازی
شرکت الکترونیک آرتز

طبق آخرین اخباری که از EA منتشر شده، موسس این شرکت بازیسازی انتشار ۱۴ بازی را در سال ۲۰۲۱ که شامل سری جدید Madden و Battlefield می‌شود را تایید کرده است.

Blake Jorgensen که یکی از مدیران ارشد شرکت الکترونیک آرتز محسوب می‌شود، اعلام کرد افزایش تضمینی سود و استفاده از تبلیغات اینترنتی و افزایش فروش اینترنتی محصولات و همچنین سرمایه گذاری در پلتفرم‌های جدید از اهداف اصلی این کمپانی در سال ۲۰۲۱ میلادی خواهد بود.

پیش بینی ما بر این است که خدمات آنلاین رشد وسیعی داشته و محتوای جدیدی در طیف وسیعی از همه ژانرها تولید شود. چهار عنوان ورزشی که شامل نسخه‌ی جدید فیفا و Madden می‌شود، چهار عنوان دیگر که خارج از محدوده کاری همیشگی ما بوده و چهار اثر دیگر را به صورت سراسری و برای عموم از زیر شاخه‌های کوچک این شرکت منتشر کرده و دو عنوان دیگر را برای موبایل معرفی و به صورت محدود عرضه خواهیم کرد.

یورگنسن انتظار رشد وسیعی را با عرضه دو پلتفرم ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 تا سال ۲۰۲۲ دارد. او همچنین در ادامه اظهار کرد این شرکت سری جدید بازی بتلفیلد، Madden 22 و FIFA 22 را در کنار خدمات و عنوان‌های دیگر برای این دو پلتفرم جدید در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد کرد.

ما با رشد بسیار زیاد خدمات آنلاین، تولید محتوا و عناوین جدید و توسعه دید شرکت EA، سود زیادی را در بلند‌مدت کسب خواهیم کرد. این مدل از سرمایه گذاری وابستگی ما را نسبت به بازی‌های شناخته شده مانند فیفا کاهش داده و باعث سودآوری بیشتر برای EA و سرگرمی بیشتر برای مخاطبان این شرکت می‌شود.

در طی Earning Calls، یورگنسن و اندرو ویلسون تایید کردند که بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بیش از ۸ میلیون نسخه از زمانی که در ماه نوامبر منتشر شده، فروش داشته و  بازی Sims 4 از پنج سال پیش تا امروز دارای بیش از ۲۰ میلیون کاربر بوده است. به علاوه فصل سوم بازی اپکس لجندز بسیار بزرگتر از فصل دوم بوده و کاربران بیشتری این بازی را تجربه کرده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا