سخت ترین باس های Elden Ring Shadow of the Erdtree
1%
  • 0/10

معرفی سخت ترین باس های Elden Ring Shadow of the Erdtree

برای چالش‌های جدید آماده هستید؟ فکر نمی‌کنیم!

معرفی سخت ترین باس های Elden Ring Shadow of the Erdtree ۰ ۲۰ تیر ۱۴۰۳ ترین‌ها (بازی) کپی لینک

بسته الحاقی بازی الدن رینگ همه را با درجه سختی غیر قابل تصور خود غافلگیر کرد. اما کدام باس‌ها بیشتر از دیگران کاربران را آزار دادند؟ در این مطلب به معرفی سخت ترین باس های Elden Ring Shadow of the Erdtree می‌پردازیم.

بسته الحاقی بازی الدن رینگ، با نام زیبای Shadow of the Edrtree مملو از سورپرایزهای زیبا و در عین حال بسیار سخت و طاقت فرسا بوده که تجربه‌ای کاملا نو را در اختیار مخاطبین بهترین بازی سال ۲۰۲۲ قرار می‌دهد. میزان سختی بازی به شکل محسوسی بیشتر شده و چالش‌هایی تازه در برابر کاربران قرار داده است.

بسیاری از باس‌های بسته الحاقی، مبارزه‌ای سخت‌تر را نسبت به سخت‌ترین باس‌های بازی اصلی ارائه داده که تجربه این بازی را به شکل غیر قابل باوری پرتنش کرده است. به همین بهانه، قصد داریم نگاهی به سخت ترین باس های Elden Ring Shadow of the Erdtree داشته باشیم.

گلدن هیپوپوتامس

گلدن هیپوپوتامس (Golden Hippopotamus) بدون شک از سخت‌ترین باس‌های این بسته است. برخی از باس‌ها در فاز اول خود مبارزه‌ای ساده ارائه داده و مخاطب را برای مبارزه سنگین در فاز دوم آماده می‌کنند، اما چنین موضوعی برای این باس صدق نکرده و او از همان ابتدا شما را آزار می‌دهد. بسیاری حرکات آغازین او را شبیه به غول سالیوان (Sulyvahn’s Beast) در دارک سولز ۳ می‌دانند!

با ضربات بیشتر به گلدن هیپوپوتامس اما، کار شما فقط سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. با گذشت زمان سرعت و قدرت ضربات او بیشتر می‌شود. شما می‌توانید در منطقه Shadow Keep در نزدیکی Ancient Ruins of Rauh به ملاقات گلدن هیپوپوتامس بروید.

رومینا

رومینا (Romina, Saint of the Bud) بدون شک یکی از ترسناک‌ترین شخصیت‌های دنیای الدن رینگ بوده، اما این دلیل قدرتمند بودن او نیست! دلایل قدرت زیاد او جثه بسیار بزرگ، حرکات به شدت خاص و طول بسیار زیاد شمشیر اوست. رومینا حرکات غیر قابل پیشبینی زیادی در خود داشته که جا خالی دادن در برابر او را بسیار سخت می‌کند.

بدن رومینا ترکیبی از انسان و حشرات بوده و بسیاری او را با خواهر کیئاس ویچ کوییلاگ (Chaos Witch Queelag) در دارک سولز ۱ مقایسه می‌کنند. او با استفاده از بخش‌های حشره مانند بدن خود به شما ضربات قابل توجهی می‌زند. شما حتما باید به مبارزه با این باس بپردازید که البته با شکست دادن او، هدایای ارزشمند زیادی در اختیار شما قرار می‌دهد.

دیواین بیست دنسینگ لاین

در رده پنجم به یکی دیگر از باس‌های ترسناک این بازی با نام دیواین بیست دنسینگ لاین (Divine Beast Dancing Lion) می‌رسیم. بدن او ترکیبی از شیر و انسان بوده که او را بسیار خوفناک کرده است. ضربات او سهمگین بوده و هر ضربه بخشی قابل توجه از سلامت شما را از بین می‌برد. او در کسری از ثانیه می‌تواند شما را تار و مار کند.

در آغاز فاز دوم این باس، ما شاهد افزایش قدرت و رقص‌های عجیب او در آوردگاه می‌شویم. در این فاز ما شاهد حملات برق آسایی هستیم که مبارزه در برابر او را تبدیل به کابوس می‌کند. شما برای پیش برد داستان بازی نیازمند رویارویی با این باس نیستید، اما باور داریم که کاربران زیادی به ملاقات او در Belurat خواهند رفت.

رلانا

رلانا (Rellana, Twin Moon Knight) از جمله اولین باس‌های بسته الحاقی بوده که به بهترین نحو سختی این بسته را به شما تفهیم می‌کند. بسیاری از کاربران حرفه‌ای باور دارند که شما حداقل باید در سطح ۱۵۰ باشید تا بتوانید به شکل قابل قبولی بسته الحاقی را آغاز کنید، با این حال بسیاری از کاربران در این سطح نیز موفق به شکست دادن باس‌های ابتدایی در زمان کوتاه نمی‌شوند!

فاز ابتدایی رلانا نسبتا آسان بوده و ضربات سهمگینی وارد نمی‌کند. با این حال با گذشت زمان و کاهش سلامتی، شمشیرهای او، در کنار حملات جادویی او به شدت خطرناک شده و شما را به سرعت از بین می‌برند. لازم به ذکر است که قدرت این باس با عرضه به روزرسانی اولیه کاهش یافته است!

پیوترسنت نایت

پیوترسنت نایت (Putrescent Knight) شوالیه‌ای اسب سوار یکی دیگر از رقبای سرسخت شماست. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا پیش از رقابت با او، تا حد ممکن قطعات Scadutree جمع آوری کنید. این باس ترسناک، بسیار خطرناک بوده و می‌تواند با ضرباتی ناچیز شما را از مسیر خود بردارد.

شکست دادن این باس مانند دیواین بیست دنسینگ لاین برای پیشبرد داستان الزامی نیست. اما فراموش نکنید که با کشتن او می‌توانید ۲۲۰ هزار رون، در کنار آیتم‌های دیگر به دست آورید. لازم به ذکر است که او ضرباتی بسیار غیر قابل پیشبینی دارد.

مسمر

کاربران در نگاه اول به مسمر (Messmer, The Impaler) گمان کردند با یکی از باس‌های ساده بسته الحاقی روبرو هستند، غافل از اینکه مسمر، از معدود دشمنان انسان نمای این بسته، یکی از قوی‌ترین، خطرناک‌ترین و قدرتمندترین باس‌های این بازی است!

حرکات مسمر فوق العاده سریع و با برد بالا بوده و گاهی با تبدیل شدن به مار شما را زجر می‌دهد. لازم به ذکر است که شما برای پیشبرد داستان حتما باید با این باس به مبارزه بپردازید، اما خوشبختانه پاداش این باس بسیار زیاد بوده و مبارزه‌ای خاطره انگیز را ارائه می‌دهد.

پرامیسد کانسورت رادان

در نهایت به سخت‌ترین باس بسته الحاقی Shadow of the Erdtree که از قضا آخرین باس این بسته است می‌رسیم. پرامیسد کانسورت رادان (Promised Consort Radahn) با اختلاف سخت‌ترین باس این بازی بوده که شما را به معنای واقعی آزار می‌دهد. شما در بخشی از بازی با استارسکورج رادان (Strascourge Radahn) مبارزه می‌کنید که نسخه بسیار ضعیف‌تر رادان است. اما پرامیسد کانسورت بسیار قوی و شکست ناپذیر است.

حرکات رادان سهمگین و سنگین بوده که به شما اجازه کوچک‌ترین اشتباه را نمی‌دهند. او با شمشیرهای دوگانه خود سلامت شما را به سرعت کاهش داده و با پرتاب شهاب سنگ‌ها به سویتان، شما را غافلگیر می‌کند. اما اگر این حملات کافی نیستند، بد نیست بدانید در فاز دوم شما باید در برابر رادان و میکلا (Miquella) به شکل همزمان به مبارزه بپردازید!

در این مطلب به معرفی سخت ترین باس های Elden Ring Shadow of the Erdtree که قرار است سال‌ها مانند داستان اصلی بازی الدن رینگ به خود جذب کنند. نظر شما چیست؟ کدام یک از باس‌ها شما را بیش از دیگران آزار داده است؟مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments